Де знайти хороший вилковий навантажувач?

Навантажувачі – це той вид техніки, яка скорочує не тільки час виконання об’ємних робіт, але й витрати на залучення робочої сили. Підприємства різних сфер бізнесу, складська логістика, торгівля і сільськогосподарська промисловість – одні з багатьох областей, де вилкові навантажувачі стають невід’ємною частиною команди. Але як же вибрати техніку, яка буде виконувати всі завдання швидко і якісно? Де придбати навантажувач, який прослужить довгі місяці і роки? Про це ви дізнаєтесь далі зі статті.

Де знайти хороший навантажувач?

Сервісне обслуговування, огляд, ремонт і продаж навантажувачів здійснюються в багатьох українських компаніях. Як же знайти ту, яка надасть найкращу техніку для найбільш продуктивної роботи? Перш ніж купити навантажувач, радимо звернути увагу на такі особливості фірми-продавця:

  1. Час роботи. Чим довше компанія “прожила” на ринку, тим більше у неї досвіду і тим якісніша техніка. Найчастіше такі компанії безпосередньо співпрацюють з відомими виробниками.
  2. Асортимент. Уточніть скільки моделей техніки знаходиться в асортименті компанії. Якщо їх кількість перевалює за двісті, значить вам є з чого вибирати і брати абищо не доведеться.
  3. Наявність запчастин. Широкий вибір запасних деталей забезпечить вам приємну співпрацю з технікою і спокій. Адже в разі чого, ви завжди будете знати, що зможете підібрати оригінальну заміну швидкозношуваним запчастинам.

В Україні себе дуже добре зарекомендувала компанія Logistic Forklift, яка з 1997 року і до цього дня надає клієнтам якісну техніку за адекватною ціною.

вилочний навантажувач

Як вибрати потрібний навантажувач?

Залежно від вимог експлуатації, а також індивідуальних переваг, вибрати відповідний навантажувач буває складно. У зв’язку з цим компанією Логістик Форкліфт був розроблений калькулятор, який допомагає підібрати потрібний навантажувач за заданими параметрами. У полях можна вказувати:

  • Бажаний бренд;
  • Тип двигуна;
  • Вантажність;
  • Висоту підйому;
  • Тип щогли;
  • Рік і країну випуску;
  • Бажану ціну.

У разі необхідності професійні співробітники компанії допомагають підібрати навантажувач для виконання унікальних робіт і завдань. Зараз в наявності знаходиться понад три сотні навантажувачів з різноманітними параметрами, але навіть якщо потрібної вам техніки бракуватиме – не впадайте у відчай. Logistic Forklift укомплектовує навантажувачі під індивідуальні вимоги.