Жалюзі і ролети: що вибрати та де придбати

Залежно від сфери застосування, матеріалу виготовлення та способу використання існує величезна кількість сонцезахисних конструкцій. Найбільш поширеними є штори, жалюзі і ролети. У Харкові такі конструкції можна вибрати на jaluzi-service.com.ua/kharkov. У Jaluzi-Service вам не тільки запропонують широкий асортимент продукції різних кольорів і матеріалів, але і допоможуть зробити необхідні заміри, розрахувати ціну, встановити.

Які види жалюзі існують?

Існує два основних види жалюзі:

  • горизонтальні;
  • вертикальні.

Перші вважаються найпростішими та бюджетними. Найчастіше їх виготовляють із пластику або алюмінію, але бувають і вироби з шкіри або дерева. Особливого догляду такі жалюзі не вимагають.

жалюзі

Вертикальні конструкції, переважно тканинні, можна побачити в офісних приміщеннях, клініках і банках. Такі жалюзі надають кабінетах шарму і офіційності.

Також існує вид тканинних жалюзі – римські штори. Штора складається з полотна тканини до якого пришиті спеціальні стрижні. Завдяки такій конструкції штора формує красиві складки. У зв’язку з цим, римські штори купують для драпірування дитячих кімнат або кухонних приміщень.

Основні види ролетів

Найчастіше покупці вибирають такі ролети:

  • тканинні;
  • захисні;
  • жалюзі день-ніч (“зебра”).

Тканинні ролети відрізняються найширшим асортиментом квітів, волокон і малюнків, що робить їх незамінним атрибутом стильного приміщення. Також діляться на бамбукові і джутові, а також ролети закритого і відкритого типу. Перші два варіанти відмінно підходять для приміщень в стилі кантрі.

Захисні ролети застосовуються для захисту будинків, офісів і магазинів, тому виготовляють їх з алюмінію або сталі. Крім того, що конструкції мають стильний зовнішній вигляд, вони також зручні в експлуатації.

Ролети день-ніч набувають для зручного регулювання рівня світла в приміщенні. Конструкція складається зі смуг різних матеріалів, таким чином напівпрозорі смуги і світлонепроникні чергуються між собою. “Зебру” вибирають для своїх інтер’єрів безліч сучасних дизайнерів.

Переваги покупки в Jaluzi-Service

Чому, попри величезну кількість інших продавців сонцезахисних конструкцій, багато покупців вибирають саме Jaluzi-Service? Основними перевагами компанії є:

  • Високоякісна продукція відповідає стандартам ДСТУ.
  • Наявність гарантії і післягарантійне обслуговування.
  • Оперативний приїзд майстрів у зручний для клієнта час.
  • Адекватні ціни. Jaluzi-Service є прямим виробником, що позбавляє від необхідності переплачувати посередникам.