Айфон для чайників: що потрібно знати

Ви нарешті купили айфон, але після придбання не знаєте, як користуватися новомодним гаджетом. Сьогодні ми підготували матеріал для початківців користувачів айфонів, адже після звичайного андроїда не всі можуть швидко перебудуватися. До речі, вам також може допомогти в цьому магазин Apple техніки. Там працюють справжні професіонали, які допоможуть вам у всьому розібратися.

Аксесуари

Багато користувачів після покупки айфонів задаються питанням: які аксесуари необхідні для нового гаджета? Фахівці рекомендують купувати на айфон захисну плівку і чохол. Плівка буде захищати екран від подряпин і можливого падіння. Звичайно, якщо кинути телефон з двометрової висоти на асфальт, то вас не врятує ніяка плівка. Але все ж, береженого Бог береже. Чохол також має захисну функцію, щоб захистити корпус. Але треба віддати належне виробникам, які випускають дуже красиві чохли. Тому чохол – це ще й прикраса.

Активізація

Перше, що попросить вас ваш новий гаджет – це активізуватися. Для цього вам необхідний або комп’ютер з доступом до інтернету і програмою iTunes, або Wi-Fi. Виберіть один з варіантів і далі робіть, як підказує вам новий пристрій.

Зарядка

Саме акумулятор є для всіх смартфонів головним болем. Але за умови, якщо заряджати телефон із самого початку не правильно. Тому фахівці радять заряджати айфон тільки оригінальною зарядкою. Перші цикли зарядки акумулятора повинні бути повні. Потрібно відзначити, що заряджати гаджет необхідно саме від зарядного пристрою, а не від USB-порту комп’ютера або ноутбука.

Захист

Це фішка айфонів, адже вони відповідальні за інформацію, яку ви їм довіряєте. Айфони захищені додатковим паролем. Плюс до всього є спеціальні програми, які не передають стороннім сайти що ви відвідуєте. Тому купивши айфон ви і ваші дані під надійним захистом.

Завжди прийдуть на допомогу

Якщо вам важко розібратися з айфоном співробітники компанії Apple завжди допоможуть вам у будь-який незрозумілій ситуації. Вам варто лише зателефонувати фахівцеві або написати повідомлення в спеціальний чат.

Айфон – найпростіший смартфон

Незважаючи на те, що вам перший час складно освоїти айфон, але він, дійсно, є найпростішим смартфоном у використанні. Виробники з року в рік намагаються тільки поліпшити характеристики модного гаджета, але зберігають простоту. І змінивши айфон вищого класу, вам не потрібно заново звикати до нового інтерфейсу.