Переваги професійної чистки зубів та її особливості

Догляд за зовнішністю і здоров’ям – найважливіший аспект в житті кожної людини, особливо це стосується гігієни порожнини рота. Адже багато хвороб можуть виникнути саме через проблеми з зубами і яснами. Красива і здорова усмішка може допомогти досягти багатьох вершин, як в особистому житті, так і в кар’єрі. У цій статті ви дізнаєтеся про те, скільки коштує чистка зубів у стоматолога і які переваги звернення до клініки.

Особливості професійної чистки зубів

Безумовно, в домашніх умовах, в сучасному світі, можна провести безліч процедур. Але, є випадки, коли звернення до стоматолога за даною послугою іноді дуже необхідно. Процедура займає певний час, зате результат гарантує естетичне задоволення і здоров’я порожнини рота.

Для проведення такої процедури необхідна консультація стоматолога в першу чергу. Детальніше про етапи проведення можна дізнатися тут https://mistodent.com.ua/gigiena.html, а ми розповімо про них коротко.

до и после чистки

Етапи проведення:

  1. Консультація. Лікар повинен провести огляд вашої ротової порожнини для оцінки загального стану зубів і обговорення проведення процедури;

  2. Видалення зубного каменю і плям на емалі. На цьому етапі проводять очищення ультразвуковим або ручним інструментом;

  3. Очищення проміжків. Адже чистка повинна бути не тільки видимої поверхні зубів, але і між ними;

  4. Полірування.

Видалення каменя і полірування, в основному – безболісний процес, але все залежить від чутливості зубів і стан ясен. Анестезію не застосовують.

чистка зубов

Основні переваги:

  • профілактика карієсу;
  • усунути запахи з ротової порожнини;
  • виявити захворювання;
  • усунути проблеми з яснами;
  • видалити зубний наліт і камінь (естетична краса і здоров’я);
  • підтримати мікрофлору зубів.

Після проведення професійного чищення зубів ваша усмішка буде виглядати краще і здоровіше, а правильний догляд забезпечує зниження освіти нового каменю або нальоту в кілька разів.

Вартість процедури

Кожна клініка формує ціни на стоматологічні послуги по-різному. В “Місто Дент” вас порадує не тільки вартість, але і якість процедури і результат. Висококваліфіковані стоматологи проведуть консультацію і підберуть різновид чистки зубів згідно вашим особливостям організму і побажанням. Після проведення процедури кожного пацієнта розкажуть про правильний догляд за порожниною рота для максимального збереження здоров’я ваших ясен і зубів.