Основні ознаки закоханості, як розпізнати справжні почуття

Підробити основні ознаки закоханості неможливо. Саме вони допомагають людям зрозуміти, це кохання або це просто нова симпатія. Далі розкаже “Харківчанка”

Для того, щоб ви зрозуміли, що ви відчуваєте насправді, існує безліч різноманітних тестів на закоханість. Але більш простим та достовірним методом все ж таки є прислухатись до самого себе. Є спеціальні ознаки, які не підведуть. Кохання, як і будь-яка інша хвороба має свої симптоми. 

Ти постійно думаєш про нього

Ти зранку спробувала поснідати, але замість вершків додала в каву майонез? На роботі прийшов час здавати звіт, а в голові тільки його ім’я? Вітаємо, ти закохалася. 

Ти постійно чепуришся

До цього моменту ти проводила гребінцем два рази по волоссю і ставала відразу красунею, а тепер перед виходом з оселі проводиш багато часу перед дзеркалом, а також купуєш цілу купу нових речей. Ще ти постійно хочеш додати нове гарне фото в соціальні мережі, щоб тобі поставила лайк твоя пасія.

У день згадуєш більше 5 разів його ім’я

Твоя подружка вже починає нервово смикатись від однієї тільки згадки його імені? Ти повторюєш його багато разів за день? Так, це ще один основний симптом. 

Регулярно моніториш його сторінку в соцмережі

Ти заходиш на його аккаунт частіше ніж на свій? Кожну хвилину оновлюєш сторінку та стежиш за тим, хто поставив йому сердце або лайк? Це плюс ще одна основна ознака. 

Ти буваєш у тих самих місцях, куди ходить і він

Ти давно вже страждаєш на алергію від китайської їжі, але чомусь все одно йдеш саме в цей ресторан? Справа в тому, що ти знаєш, що твій об’єкт кохання часто там відпочиває. Ти також можеш ходити по його улюбленим містам на підсвідомому рівні та дуже засмучуватись, коли його там не буде. 

Намагаєшся подружитися з його друзями

 Ти в будь-який спосіб хочеш сподобатись його друзям, багато спілкуєшся з ними, а також через них передаєш привітання.

У тебе з’являються прояви паніки поруч з ним

Уявимо ситуацію: відкриваються двері і в кімнату заходить він. Він дуже гарний, впевнений в собі, дотепний, усміхнений. У тебе починають тремтіти руки, ноги, падає склянка з рук, а сама ти червонієш як помідор. Так, це кохання. 

Слідкуєш за його колишніми

Раптово з недавнього часу у тебе з’явились кілька найлютіших ворогів, хоча особисто і не знаєш цих дівчат. Не звертаючи на це увагу, ти постійно слідкуєш за їх сторінками у соціальних мережах, а головною темою в колі твоїх подружек стає: “Бачили як вона поправилась?” чи “Бачили в яких страшних джинсах вона прийшла на вечірку?”

Крім того, багато дівчат ще для того, щоб дізнатись чи вони закохані, звертаються за допомогою до спеціальних гороскопів кохання. Ну і звісно головним аргументом в цій темі є те, що якщо ти постійно дивишся сопливі романтичні фільми та слухаєш романтичні пісні про кохання, то ти точно закохалася. 

Нагадаємо, що раніше опублікували статтю про жіночі якості, перед якими не може встояти жоден чоловік. Зрозуміло, що чоловіки, зазвичай, спочатку звертають увагу на зовнішність представниць слабкої статі. Але, щоб закохатися однієї краси буде мало. Для того, щоб підкорити чоловіче серце, треба мати у запасі деякі важливі якості. 

!