Актуально зимою 2019 : головні убори

У морозну та сніжну погоду недовго можна проходити, лише прикривши волосся капюшоном або взагалі без нічого.  Kharkovchanka підібрала для Вас тренди зими 2019 року серед головних уборів: шапочок, палантинів і шарфів, труб та хутряних виробів.  Представляємо їх Вашій увазі:

зима

 1. У цьому сезоні: комфорт.  Нові колекції модних будинків показують, що витягнуті шапочки все ще в моді, і, мабуть, будуть ще довго – вони стали класикою зимового образу.

шапка
Нова колекція Zara 2019

 

 2. В’язані берети.  Французький шарм – це не тільки краса e весняну погоду – модні колекції все більше поповнюються зимовими беретами з теплих ниток і тканин.

beret
                           Zara 2019

 

 3. Тюрбани.  Смужки з теплої в’язі – гарні для тих, хто не любить носити шапки, а так само їх великий плюсу тому, що крім захисту голови і волосся від впливу холоду, вони з легкістю поміщаються навіть під капюшон шуби.

тюрбан
                Zara 2019

 

4. Шапки – біні стали популярними серед молоді у 2014 році, і до цієї пори не здають своїх позицій.  У цьому сезоні в моді як однотонні, так і з принтом – надівши будь-яку – Ви не зробите помилку.

бінді
                          Zara 2019

 

 5. Палантини.  Тепер Павлопасадскі хустки можна носити не тільки з шубою – багато будинків моди зі світовим ім’ям використовують у своїх колекціях хустки з пуховиками, теплими сукнями та пальто.

хустки
                           фото із соц. мережі

 6. Норкові хустки.  Так, Ви все правильно прочитали. Ось уже другий рік поспіль на показах будинків моди зі світовим ім’ям можна побачити хустки з норки, або зі штучного хутра, з підкладкою з овчини.  Вони добре тримають тепло і підходять для шуб, у яких немає капюшона, а так само, як варіант для незвичайної шапки, під пуховик – кокон.

шапки
                      фото із соц. мережі