Ефект ефірних масел : для рук

Ефірні масла в наш час можна придбати в будь-якому магазині, супермаркеті, у відділі краси і косметичних засобів у торговому центрі.  Можливо, Ви помічали, що при відвідуванні добрих салонів краси або приватних майстрів, після процедури обов’язково роблять масаж для Ваших рук, використовуючи при цьому жирний крем або ефірну олію.  Для чого це робиться, і як зберегти ніжну шкіру рук від морозів – розповість Kharkovchanka.

 Ефірні масла врятують Ваші ручки від морозу.  Під час холодів шкіра стає грубішою, а так само піддається сухості через домашнє опалення.  Це може погано відбитися на стані рук, нігтів, та шкіри у цілому.  Тому, потрібно робити маски для рук – найбільш підходить для цієї процедури ефірне масло кокосу.  5 крапельок видавити на руку, та масажними рухами втерти в шкіру, ніжно та акуратно – завдяки цьому способу, шкіра рук буде захищена від подразнень і сухості.

 Так само, є спосіб поліпшити стан нігтів – для цього потрібно звичайне масло маслин, яке є у кожної господині на кухні.  Візьміть невелику тарілку, влийте 1 чайну ложку олії, а так само накапайте 10 крапель лимону.  Потім, ватою нанесіть на нігті суміш, і протримаєте її 15 хвилин.  Результат не змусить Вас чекати – після першого ж нанесення Ви побачите блиск нігтів, так само відчуєте, що вони стали міцнішими та здоровішими.

 Крім цих методів догляду за руками є ще один – він називається «секрет молодості».  Результат – ніжні руки на кілька тижнів без повторних процедур день – через день, таких, як щоденне нанесення крему, поживні капсули і та скраб … Звучить інтригуюче, чи не так?  Для рецепта молодості Ваших рук Вам знадобляться: ефірне масло хвої, а так само цитруса (будь-якого).  Змішайте їх по 5 крапель і нанесіть на шкіру рук, масажуючи їх.  Залиште, та не змивайте.  Якщо відчуєте жирність – промокніть паперовою серветкою.  Результат після першого застосування.

 Ваші руки – це Ваша молодість, ніжність.  Їх потрібно берегти від морозів і сухості.  Ефірні масла і маски для рук – Ваші вірні помічники в цьому.