Актуально зимою 2019 : верхній одяг

Kharkovchanka продовжує рубрику актуального із зимових колекцій 2019 року. У цій статті ми розповімо про те, що буде важливо тримати у гардеробі із верхгнього одягу для фешн луків цієї зими.

Зображення видалено.

Пуховики – кокони.  Довжина максі була в трендах у році, що минає і зараз – в зимовий час 2018-2019, в моді довгі пуховики.  В даний час, вони зустрічаються на показах досить великої кількості різних європейських, а також американських брендів.

Зображення видалено.

Блискучі пуховики.  Зазвичай, йдуть без хутра, або зі світлим та масивним на капюшонах. Умови – золотистого або срібного кольорів.

Зображення видалено.

Природнє хутро. Мода на різні хутряні елементи пройшла – взимку 2019 нікого не здивуєш рожевим, зеленим або синім хутром.  Дійсно, параметри, відведені в останні роки для хутряного покриття залишилися колишніми – на капюшонах і кишенях повинні бути великі і довгі хутряні деталі.  Однак, тільки природних реалістичних кольорів, навіть, якщо хутро не натуральне, а штучне.

Зображення видалено.

Шуби. Вони ніколи не втрачають актуальності – ось, вже не одне століття, жінки носять ті ж кольори, ті ж фасони.  Однак, в шубах, як і в пуховиках є деякі особливості зими – 2019, а саме: для коротких шуб повинні бути світлі забарвлення, і носити їх обов’язково з сукнями.  Для довгих же популярні фасони – дзвіночок, або шуба на запАх.

Зображення видалено.

Пальто.  Зимові важкі пальто – насичених класичних відтінків.

Зображення видалено.

Пухнасті дЕ щось.  Для сухої зимової погоди – непоганий варіант, однак, переконайтеся, що не піде сніг.

Зображення видалено.

Пуховик з насиченою тканиною.

 Такі моделі зими – 2019. Жіночність і елегантність, а також комфорт великого міст- актуальні в цьому сезоні.