Різноманітність лазерів для епіляції : який обрати

При видаленні небажаного волосся нерідко постає питання про те, як безпечно і надовго його видалити, а мрією всіх жінок є видалення небажаного волосся назавжди.  Kharkovchanka вирішила докладно описати епіляції, які проводяться в Харкові, а так само визначитися з найбільш кращим варіантом для Вас.

 Як відомо, найбільш дієвим способом є лазерна епіляція.  Звичний домашній верстат, або воскові смужки – не діють гарним чином, та викликають роздратування.  Єдиний подібний на них спосіб – шугарінг, є найкращою альтернативою прибрати тимчасово небажану рослинність адже він не викликає таке велике роздратування шкіри.  Електроепіляція – довгий процес, дуже втомлювальний і для клієнта, і для майстра.  До того ж, не всі волоски встигає обробити косметолог. Тому, процес позбавлення розтягується на дуже довгі роки.  Фотопіляція – волосся росте товстіше і починають шалено вростати, як після звичайного електроепілятора, який просто вириває волосяний покрив.  Тому, лазерна епіляція – єдиний спосіб розпрощатися з непотрібними проблемними зонами раз і назавжди.

 Є два види лазерів: елос і ред.  Вони є найбільш популярними.  Зараз ми пояснимо різницю між ними, а також ефект.

 Ред: видаляє волосся відразу, спалюючи його.  Однак, провівши рукою відчуваються залишки, і можна їх навіть побачити, якщо добре придивитися з лупою.  Процедура швидка, ноги – 15 хвилин.  В процесі відчувається жар і гаряче повітря.  Пахне чимось смаленим, як ніби знаходишся біля багаття.  Результат: волосся не росте більше зовні, випадає протягом декількох днів залишок із шкіряного покриву.  Протягом двох місяців все гладко.  Надалі – ріст волосся активізується в звичайному режимі.  На жаль, навіть якщо пройти регулярний курс, і здається, що все добре – запізнившись буквально на тиждень, ріст волосся активізується в своєму звичайному порядку.  Якщо робити, то тільки кожні 45 днів, обов’язково без пропусків.

 Елос: відразу після процедури ефекту немає.  Миттєво волосся їм прибрати неможливо.  В процесі відчуваються несильні струмові імпульси, так само варто відзначити – перед процедурою епіляції з лазером елос на Вас будуть наносити спеціальний прозорий гель.  Волосся почнуть випадати протягом тижня, слід митися зі скрабом щодня.  Коли випадуть – не будуть рости більше 4-6 тижнів.  Розпочнеться зростання, і Ви побачите, що вони дуже слабкі.  6-8 регулярними процедурами можна позбутися від них назавжди.  Звичайно, знадобляться додаткові «підтримувальні» процедури, по початку – раз на півроку, потім раз на рік для того, щоб прибрати остаточно пушок і слабке волосся, яке, можливо, буде ще намагатися вирости, але не активно.

 У будь-якому випадку, всі варіанти гарні.  Єдине, що потрібно завжди пам’ятати – з лазерами повинні працювати тільки професійні центри косметології.  Благо, в Харкові такі є.