Ефект ефірних масел : для шкіри тіла

Нерідко, в салонах краси після епіляції, жінкам зволожують тіло ефірними маслами.  Після цього, вони відчувають зволоженість протягом декількох тижнів. Kharkovchanka вирішила дати поради про правильне застосування ефірних масел по догляду за шкірою тіла.

 Ефірні масла ще з давніх-давен використовуються у людей як засіб для миття тіла, сучасною мовою – гель для душу.  Однак, на відміну від хімічних гелів, ефірні масла з природних компонентів не тільки зволожують, але і живлять шкіру найкращими вітамінами.

 Масло троянди – чудова альтернатива всім гелям для душа: воно прекрасно зволожує і живить шкіру, крім цього, саме воно надає їй блиск і здоровий вигляд.  Безумовно, такими особливостями володіє не тільки воно.  Масло лаванди, персикових кісточок, всіх квіток і хвойних … Всі вони -різноманітні вітамінні гелі для душу.

 Спосіб застосування ефірних масел у ванній простий: після того, як зволожите шкіру водою, нанесіть масляну рідину, залиште її на 5 хвилин, а потім – змийте.  При нанесенні зробіть ще один бонус для Вашого тіла: масаж.  Круговими рухами проведіть по ногах і тулууа, рукам і шиї – масла і масаж усувають зморшки і запобігають їх появі, а так само – видаляють всі ознаки сухості і старіння.

 Обов’язково пам’ятайте, що у деяких людей є алергія і на натуральні масла, тому, якщо у Вас є сумніви в тому, що Ваше тіло і шкіра сприймуть ефірні компоненти не дуже доброзичливо – зробіть пробу на руці, протримавши крапельку масла годину.  Якщо ніяких алергічних реакцій не буде (почервоніння, висипання), тоді робіть цю косметологічну процедуру.  Однак, таке трапляється вкрай рідко, в одному випадку на мільйон, тому, радійте результатами від застосування ефірних масел і насолоджуйтеся гладкістю і ніжністю Вашої шкіри.