Актуально зимою 2019 : сумки

Взимку 2019 року будуть популярними кілька видів сумок. Kharkovchanka вирішила підібрати кілька прикладів, а так само розставити акценти на даний вид такого значимого для кожної жінки аксесуару.

Зображення видалено.

Сумки з пухнастими елементами.  «М’яко і затишно» – девіз, під яким пройшли 2017 і 2018 роки.  У новому році тенденція пухнастості не планує йти – сумки з пухнастими елементами – нова, ще не забута стара модна тенденція.

Зображення видалено.

Сумки з принтом і з ангори. Такі сумки кращі в майбутньому сезоні різноманітних форм.  Принт може бути вишитим нитками або бісером, або просто бути намальований.  Головне, все повинно бути якісним.  Так само слід пам’ятати, що ангорові сумки не рекомендується навантажувати важкими речами.

Зображення видалено.

Сумки круглої форми.  Пухнасті або глянцеві, матові або шкіряні – маленькі чи великі, вони були головною тенденцією і модним нововведенням 2017, і залишаються такими до цього дня.

Зображення видалено.

Безумовно, класика натуральних кольорів завжди буде класикою.  У 2019 змін у ставленні до неї не передбачається.

Зображення видалено.

Сумки – конверти.  Невеликі і на довгому ремінці.  У 2018 році їх носили, як поясні сумки.  До закінчення 2018 року таку тенденція зійшла нанівець.  Тепер їх слід носити на плечі.