Книжки для зимового настрою

Нерідко жінки люблять закутатися в теплий плед і зануритися у чудові, світлі книги холодним зимовим вечором. Kharkovchanka підібрала для Вас найбільш комфортні книги для такого проведення часу. Всі книги, рекомендовані нами – описують події, що відбулися, здебільшого, саме взимку. Приємного Вам читання.

й

«Великі надії» Чарльза Діккенса розповідають про хлопчика, який одного разу допоміг незнайомцю – волоцюзі, за яким полювали поліцейські. Потім, цей хлопчик підріс і почав допомагати в будинку багатої жінки Міс Хевішем – вона з великими дивацтвами. Кожен день, літня леді одягалися в свою весільну сукню і заходила в кімнату, де знаходився великий весільний торт, який не був прибраний за кілька десятиліть. Кімната була не зворушена з одного моменту, того самого, який перевернув її життя. В обов’язок хлопця входило супровід Міс Хевішем до кімнати. Через кілька років хлопчик став старше, і поїхав з міста. В його житті з’явилася любов, робота, а так само невідомий покровитель з минулого, який обдарував його великою сумою грошей.

«Ярмарок марнославства» Вільяма Теккерея – знайома історія для дівчат, адже, практично у кожної є або була подруга, яка йшла наперекір усім до своєї мети. Емілія – дівчина з багатої родини, яка була дуже тихою, і не мала своєї думки. Її подруга Ребекка – дівчина з великими амбіціями, яка явно йде до всіх своїх цілей, нехтуючи будь-якими моральними устроями суспільства і людства в цілому. У них, таких різних жінок внутрішнього світу, дуже багато спільного в житті, і вони пов’язані одна із одною. А на порозі – війна з Наполеоном. Бали. Світське суспільство, багаті і бідні, бенкет серед чуми – багато є в книзі. Адже не дарма вона названа ярмарком марнославних людей. А можливо, і суспільство в цілому.

«Довгоногий дядечко» Джин Уебстер розповідає нам про дівчину Джуді, яка була сиротою в дитячому будинку, поки одного разу в неї не з’явився таємничий покровитель. Дівчина назвала його Довгоногим дядечком, так як одного разу побачила його тінь, і він здався їй дуже високим і худим. Джуді почала писати йому листи , на які ніколи не отримувала відповідь. Принадність роману в тому, що він у листах, описує нам життя юної дівчини, ніби ми читаємо її особистий щоденник. А скільки схожого в ньому з життям навіть сучасних дівчаток. Легкий, простий і наївний, добрий і справжній роман у листах… Тут присутні і любов, і радість життя, прості наївні добрі дівочі сльози, і справжній, світлий, дівочий сміх.