Скраб для тіла в домашніх умовах

Нерідко кожна жінка замислюється: як, буквально п’ятдесят років тому, жінки жили без скарбів, без кремів … Kharkovchanka вирішила показати Вам, що скраб в домашніх умовах зробити дуже легко.  А до всього іншого, він є найкращим засобом для догляду за тілом та шкірою, навіть краще, ніж магазинний.

 Найпростіший рецепт – скраб на основі ефірної або соняшникової олії.  Вам до всього цього знадобиться манна висип.  Змішайте це все, і нанесіть масажними рухами на шкіру.  Другим, не менш простим засобом, є скраб на кавовій основі.  Вам знадобляться суха розсип кави, мед і сметана.  Перемішайте і так само, повільно і старанно втирайте в шкіру.  Врахуйте, що на відміну від манного скрабу – кавовий сильний, і втирати його потрібно слабкіше, а так само, якщо перший – слабший, і його можна використовувати з регулярністю раз на два дні, кавовий – виключно раз в тиждень.

 Малиновий скраб – третій різновид зволоження і засоби для гладкості вашого тіла.  250 грам малини (один стакан) – роздушіть виделкою, і подрібніть.  Змішайте з медом – скраб готовий.  Після того, як прийміть душ з теплою водою – нанесіть скраб масажними рухами, протримаєте п’ять хвилин, потім – змийте.  Ефект: гладке тіло.

 Це були найпростіші способи зробити природний, натуральний скраб для тіла.  Однак, завжди пам’ятайте – хімічний або натуральний скраб або засіб для пілінгу, можна застосовувати не частіше двох разів на тиждень.  Інакше, зворотне поведінка загрожує тим, що шкіра не буде встигати змінюватися.  Адже скрабірованіе і пілінг – це очищення, відлущування вже відмерлих частинок шкіри.  А відомо, що змінюються вони кілька разів на місяць.  Тому, слід допомагати нашій шкірі – використовуючи засоби для пілінгу.