Робимо крем у домашніх умовах

Холодною зимою або жарким літом, жовтою осінню або непередбачуваною грозовою весною кожна жінка стикалася хоч раз з тим, як закінчувалися улюблені зволожуючі креми.  Навіть в ящиках туалетних столиків з невидимим написом «запасні». Kharkovchanka вирішила поділитися рецептом домашнього крему для зволоження, який стане вірним помічником у непростій ситуації.  Так само, він зможе без проблем зволожити Вашу шкіру і, завдяки натуральним інгредієнтам, не викличе ні алергій, ні подразнень.

 Для домашнього крему Вам знадобляться: банан, насип вівсянки, сметана з великим відсотком жирності, кріп, лимон.  Для початку, залийте одну столову ложку вівсянки гарячою водою і дайте їй час настоятися і стати м’якою.  В цей час роздавите банан до стану кашки, додайте сметани, щоб від загальної суми банана вона була 2/3, і перемішайте.  Наріжте пучок кропу, обов’язково зі стеблинками.  Додайте в суміш вівсянку, попередньо злив воду, в якій вона ставала м’якше.  Ще раз перемішайте і додайте 10 крапель лимона. Не перемішуючи, поставте в холодильник на годину. Також слід не перемішувати після останнього штриха – додавання лимона, дуже важливо.  Потім, дістаньте готову суміш.  Тільки вийнявши її з холодильника – перемішайте.  Тепер крем готовий.

 Спосіб застосування – як і звичайний крем.  Легким, тонким шаром зволожите шкіру рук або ступень, а так само тіла або шиї.  Звичайно, цей крем потрібно змивати через час (годину – максимум три години), як і всі жирні креми, оскільки, спочатку вони діють позитивно – зволожують і доглядають за шкірою, а потім – закупорюють пори.  Тому, їх рекомендується через час змивати.  Це відноситься тільки до нічних кремів, які славляться своєю жирністю.  Денні крему робляться по інший формулою.

 Цей рецепт – принцип, за яким робляться дитячі натуральні крема і виготовлялися засоби по догляду за шкірою ще багато століть тому.  Адже, якби цей спосіб не працював він би не зберігся, і не цінувався б серед усіх доглянутих жінок світу так високо.  Випробуйте його на собі і Ви.