Як приймали ванну королеви

Прийом ванни – справа зовсім непроста.  Kharkovchanka вирішила поділитися з Вами історією прийняття ванн королевами минулого і сучасності, щоб надихнути на ще більшу релаксацію під час водних процедур.

 Отже, Клеопатра – давньоєгипетська імператриця.  Молочні ванни приймала саме вона.  Десятки її поданих наповнювали їх молоком, і все для того, щоб вона близько години провела в них.  Подейкують, що в цьому полягав її секрет молодості і доглянутості.  Адже відзначено, що її краса викликала на подвиги багатьох іноземних полководців, а також імператорів.  Безумовно, в наш час здається, що це – божевілля.  Однак, за часів її життя ще не були винайдені що зволожують шкіру засоби, які, якщо Ви помітили, і в російській, і в будь-якій ще іншій іноземній мові, всі жінки називають «молочком», або “milk”, адже, вони рівносильно молочним ванн Клеопатри, дарують повне зволоження шкірі будь-якого типу.

 Грецькі жінки, в свою чергу, брали ванні з ефірних масел.  Наповнити їх – було під силу лише великій кількості піданих, тому, брали такі ванні тільки найбагатші жінки.  Це дарувало їх шкірі свіжість, і огортало пахощами на кілька тижнів.  В наш час, таким ефектом володіє обгортання, з використанням тих же ефірних масел.

 Жінки Сходу доглядали за своєю шкірою за допомогою оливкового масла.  Найбільш заможні з них, брали ванну в ньому.  Згадайте казку «Алі Баба і сорок розбійників» – коли головний з розбійників під виглядом багатого купця заніс в будинок Алі Баби і його дружини сорок великих глеків, в яких помістилося по розбійникові, ніхто не здивувався.  Ванні приймалися з поступовим вливанням оливкового масла, яке, в свою чергу дарувало дівчині пружну і ніжну шкіру.  У сучасному світі Ви можете це заповнити обгортанням з оливковою олією.

 Безліч сучасних натуральних процедур беруть свій початок в стародавньому світі: обгортання водоростями, шоколадні ванни, сіль для ванни з різними ароматичними речовинами – так само були винайдені в давнину.  Кожна жінка і до цього дня користується знаннями, накопиченими жінками за всю історію Людства.