Як правильно дивитись фільми узимку

Затишний зимовий час віщує відпустки, канікули, відпочинок, довгоочікувані безтурботні веселощі … Kharkovchanka вирішила поділитися з Вами секретами гарного зимового настрою під час перегляду чергово веселої комедії.

 Чи дивитеся Ви в компанії, або на самоті, в обнімку з котом або подушкою – гарний настрій забезпечено, оскільки, Ви перебуваєте в повному розслабленні.  Приготуйтеся посміятися від душі, поплакати під час зворушливих моментів … Це все очистить Ваш розум і подарує позитивні і радісні емоції.

 Обов’язковим атрибутом для такого проведення часу взимку є какао, або чай з молоком – на додаток до вівсяне печиво, яке, якщо вмочити в чашку, подарує чарівний смак.  І не думайте, що це – нав’язано американськими комедіями.  Навпаки, це хороший приклад того, що потрібно знати, щоб розслабитися.  Смак теплого молока і простого печива заспокоюють, і надають носових пазух чудові затишні аромати.  Так само, можна додати в молоко варення – вийде справжній зимовий коктейль.

 Шоколад – не тільки глюкоза, а й радість.  Так, саме він здатний поліпшити мозкову активність, і навіть зробити настрій хорошим.  Заряд оптимізму – в ньому, в цукерках, і в мандаринки з апельсинами.  Пам’ятайте також, що з бананів і ківі можна зробити фруктовий салат, попередньо нарізавши їх, полив зверху варенням і посипавши шоколадною стружкою.  Прекрасне доповнення до какао.

 Красива чашка – і головне, містка.  Щоб запастися в ній запасом молока або кави, по крайней мере, на половину фільму.  Якщо пощастить – на весь.  Нехай вона буде приємних вашому настрою відтінків.

 Прикрасьте місце, де проходить перегляд фільму.  Зробіть його затишним для себе.  Нехай поруч з ним буде аромат хвої, а у Вас на колінах – теплий м’який махровий плед.  Подбайте про тьмяне освітлення, або просто включите гірлянду.  Вона заграє різнобарвними квітами, почнеться фільм, і Ви поринете в насолоду при перегляді.