ТОП 5 найжахливіших мультфільмів дитинства

У дитинстві у кожної людини бувало, що при перегляді мультфільмів ставало страшно.  Зараз, переглянувши їх, можна лише посміятися над своєю дитячою вразливістю.  Kharkovchanka підібрала для Вас топ 5 найстрашніших фільмів дитинства.  Поруч з такими мультфільмами вся епоха фільмів жахів меркне.

Зображення видалено.

 

Глаша.  Згадавши цей мультфільм, в голову приходить образ Баби – Яги.  До чого він моторошним здавався в дитинстві.  Вона названа кікімора, але кікімори мають зовсім інший вигляд.

 

Зображення видалено.

 

 «Як тугу одягли» – задумка психоделічна.  Крім неї, жахливі ляльки в головних ролях – некрасиві, страшні.  Зараз включивши даний мультфільм, хочеться відразу ж вимкнути – до такої міри він неприємний.

 

Зображення видалено.

 

 «Наргіс» – мультфільм про дівчину, яку лиходій перетворив на квітку.  І саме цей лиходій – негарний і страшний.  На подобі його є чаклун в мультфільмі про молодого безтурботному хлопця, якого перетворили в лелеку.  Так само, мультфільм нічим не краще, тільки ще більше тисне на психіку.

 

Зображення видалено.

 

 «Горе не біда» – баба Яга небезпечна і страшна.  До цього персонажу немає співчуття, вона не здається милою, як іноді буває з мультфільмами.  Безжальна, небезпечна.  А її рука з мішка в кінці мультфільму – так само огортає страхом, як і весь її образ.  Так само, як і воскресіння батьків маленької дівчинки та її брата з колодязя.

 

Зображення видалено.

 

 «Хто найсильніший» – два самотніх хлопчика, вночі, йдуть на вершину гори холодною зимою.  Доводячи природі, що людина, на їхню думку, сильніше її.  Звичайно, за часів союзу це здавалося творцям актуальним – змінювалися русла річок, течії, замість лісів будувалися будинки, а на місці сіл утворювалися водосховища.  Однак, це лише довело через час – природа сильніше, і жити потрібно в дружбі з нею.  Кінець мультфільму, як і весь він – психоделічний, неймовірно неприємний очам і вухам, з жахливим звуковим супроводом.  Краще б дітям показували мультфільми про зайчиків і принцес, ніж такі нічні кошмари.

 На завершення хочеться додати, що всі перераховані фільми – далеко не найстрашніші.  Танцюючі свічки, сяючі діди, баба Яга в “Домовичок Кузя”, викрадення Мами у хлопчика і його Батька підводним правителем … Досить багато дивних і зовсім ненормальних мультфільмів.  Так само ми не вказали «Їжачок в тумані» і подібного роду, оскільки, для більшості дітей і дорослих вони здавалися нудними, і їх ніхто не дивився повністю.  Безумовно, були чудові мультфільми: гонки звіряток на велосипедах, Простоквашино, безліч добрих і веселих, а головне – красивих мультфільмів.  Ними і потрібно запам’ятати вечірні перегляди мультиків в колі сім’ї після літніх ігор в пісочниці і радісні прогулянки по мокрій дощової траві дитинства.