Гель для душу в домашніх умовах

Натуральна косметика визнана найкращою в світі.  А створена своїми руками – подарує ще більший ефект.  Kharkovchanka вирішила поділитися зі своїми читачками рецептом натурального гелю для душу.

 Для приготування зволожуючого гелю для душу Вам знадобляться: плитка чорного шоколаду без добавок (горішків, ягід, печива та іншого), половина апельсина і банан.  Спосіб приготування такий: розплавте плитку шоколаду на водяній бані, або ж – за допомогою мікрохвильової печі.  Відразу ж додайте заздалегідь розім’ятий виделкою банан.  За ним – апельсиновий сік (з ½ фрукта).  Все це змішайте, перемішайте і помістіть в вільну баночку для гелю.  Тепер Ви можете спокійно їм користуватися.  Головна умова – не допускати, щоб він знаходився на холоді.  Природно, завдяки натуральним продуктам термін дії такого гелю – не довше 2 днів.  Якраз, даної порції Вам вистачить на 4-5 прийомів ванної або душу.

 Чому саме такі продукти використовуються при виготовленні натуральної та органічної косметики?  По – перше, цитрусові звужують пори, що чудово усуває забруднення.  По – друге, шоколад, що володіє екстрактом ефірних масел, насичує шкіру необхідними компонентами і вітамінами, а так само – просто дарує Вам приємний аромат.  По – третє, банан – хороша основа не тільки для кулінарних страв, а й для косметичних засобів, які насичують шкіру і зволожують її.

 Таким чином, щоб мати доглянутий вигляд і чисту шкіру, краще допомагає натуральна косметика, оскільки, звичайна «косметика для догляду» з магазинів – дешева хімія, яка не володіє абсолютно ніяким ефектом.