Ранкові правила жінки

Кожна жінка по своєму зустрічає ранок: хтось танцює, хтось ще довго лежить у ліжку, а хтось знову засинає, а потім дуже швидко збирається на роботу. Kharkovchanka вирішила допомогти Вам правильно розподілити ранковий час, щоб налаштуватися на хороший день за допомогою рад даними психологом для наших шановних читачок.

 Отже … Дзвонить будильник.  Перше, що потрібно зробити після того, як Ви його вимкнули – потягнутися, вирівняти плечі.  Підняти ніжки і ручки по черзі вгору.  Потім – посміхнутися, встати, і пройтися на кухню, щоб зробити собі каву.  По дорозі загляньте у ванну і вмивйтеся.  Правильно робити все це не поспішаючи.  Після – знову залезьте в ліжко, і спокійно випийте чай або каву.  Щоб правильно зарядитися позитивними емоціями – напій повинен бути солодким, і досить теплим. Не холодним і чуть чуть гарячим.  Ви повинні відчувати себе спокійно і затишно.  Адже, день у людини задається тільки тоді, коли його абсолютно нічого не турбує.

 Після цього Вам слід зробити невелику розминку.  Встати біля ліжка, і кілька разів добре потягнутися, а так само глибоко вдихнути п’ять разів і видихнути.  Після цього Ваш організм точно прокинеться.  Увімкніть хорошу музику і потанцюйте.  Вона повинна бути легкою, і не надавати Вашому мозку ніяких образів.  Краще, якщо у Вас немає асоціацій з нею.  Після – почніть збиратися, так само поступово і спокійно, з посмішкою на обличчі.

 Це правило буде діяти, якщо Ви додасте цю процедуру, яка займає від сили півгодини.  Чи не намагайтеся вмістити її в Ваш ранковий час, а просто заведіть будильник на півгодини раніше.  Милуйтеся природою і погодою, і нехай у Вас все буде добре.