Саморозвиток жінки : література

Саморозвиток важливий для кожної жінки, і чим раніше його почати – тим краще.  Література виховує, дарує безліч емоцій.  Kharkovchanka підібрала для Вас кілька книг, які розширять Ваш кругозір і розкажуть про життя леді.  І не тільки.

 «Віднесені вітром» – книга оповідає про часи війни в США, коли південь і північ розділилися на два ворогуючі табори.  Цим часом, Скарлетт ОХарра – молода дівчина, будує своє життя.  Книга корисна до прочитання, щоб знати, що завжди потрібно йти вперед, і щоб не відбувалося – ніколи не втрачати оптимізм.  Так само книга вчить нас правилом «Я подумаю про це потім».  І Ви забудете те, що Вас турбувало.

 «Війна та мир» – чудовий роман Льва Толстого.  Про любов і віру, про війну і життя в світі, про те, що на війні стало ясно видно всю внутрішню сторону людей, населення в цілому.  Наташа Ростова – молода дівчина, юність якої проходить під час війни з Наполеоном.  Вона допускає звичні для дівчат помилки, гаряча вдачею і серцем, наївна і добра.  Книга описує нам цілий період життя Ростових, який охоплює більше 15 років …

 «Синій птах» – філософська історія для дівчат і жінок будь-якого віку.  Вона зачепить до глибини душі кожну, нагадавши все найважливіше, що є в житті жінки – а так же, навіщо жінка була народжена: щоб дарувати любов, добро, милосердя, вселяти в серця спокій і оточувати людей затишком і радістю.

 “Поліанна” – оповідає про маленьку дівчинку, сироті.  Яка грає в гру придуману нею і її Батьком – щастя.  Вона полягає в тому, щоб знаходити плюси і радість навіть у найскладніші ситуації.  Дорослі люди сприймуть це трохи інакше: приймати з кожної ситуації уроки, і шукати позитивні моменти до яких вони привели.

 Кожна жінка – творець щастя.  Творити добро і не боятися пригод – ось чому навчають книги.