Ідеальне ранкове тренування

Ранкове тренування – це Ваш заряд бадьорості та енергії.  Kharkovchanka вирішила підібрати для Вас комплекси найкращих вправ для ранкового тренування.

 Починати потрібно з розтяжки – спокійно встаньте прямо і зробіть кілька вправ, щоб потягнути м’язи ніг і рук, зробіть повороти тулубом і шиєю.  Обов’язково пам’ятайте про те, що спина завжди повинна бути прямо.  Потім – зробіть три підходи по 50 присідань.  Головне – щоб був ефект, і нічого не пошкодити, коліна під час присідань не повинні виходити за стопи.  Після – ляжте на підлогу і підніміть ноги і руки вгору, так само, по 50 разів трьома підходами.

 Тепер ми пропонуємо Вам на вибір дві основні програми: бразильську аеробіку та фітнес – балет.

 Бразильська аеробіка задасть добрий тонус Вашому тілу.  Програма зроблена циклічно, і додасть не тільки задоволення тренуванням, а й подарує гарний настрій.  Її Ви можете знайти на будь-яких просторах ютубу.  Триває таке тренування, зазвичай, до години.

 Фітнес балет допоможе Вам зосередиться на м’язах сідниць і ніг, а також, додасть гарний рельєф вашим рукам.  Так само, Ви дізнаєтеся багато нових для Вас термінів з балету.  Багато Голлівудських зірок мають підтягнуті тіла саме завдяки заняттям за такою програмою.  Найбільш вдалі тренування, на нашу думку, створила Джаннет Дженкінс, їх Ви так само можете знайти в відео форматах в ютубі.

 Таким чином, зробивши одну з даних тренувань або поєднавши їх, Ви отримаєте беззастережний струс Вашим м’язам і тілу.  Обов’язково пам’ятайте – після тренування потрібно зробити розтяжку, і в цьому добре допоможе дихальна гімнастика і вправи з циклу Кундаліні – йога.  Вона циклічна, і має 10-хвилинне тренування на кожен день тижня.  Це дихальні вправи, завдяки яким Ваше тіло не тільки підтягується, худне, але й стає духовно спокійним.

 Завершальним моментом всього циклу тренування є прийняття розслабляючого душу, який зміниться різко контрастним.  Ми радимо Вам тільки кращі програми для Вашого ранкового тренування вдома.