Важливість танцю у житті жінки

Для кожної жінки важливо мати внутрішню свободу, нехай навіть наодинці з собою.  Адже дуже багато скуті, і від цього – не дозволяють собі робити зміни в своїй зовнішності, власному житті.  Разючий факт, що багато людей з надмірною вагою не вирішуються схуднути, ставлячи собі заборони лише тому, що не вважають себе гідними бути стрункими.  Kharkovchanka вирішила поділитися з Вами рецептом гарного самопочуття і психологічної свободи завдяки танцю.

 Танець … Що несе в собі це слово.  Ніжний балет або легковажний вальс, пластика для себе або гнучкість в танці … Повороти, рухи в такт музиці … Психологічна складова жінки дає їй повну свободу, щоб насолоджуватися свої зовнішнім виглядом, своїми рухами, пластикою і ходою.  Всім відомий факт: чим більше жінка робить щось для себе, тим більше вона починає бути впевненою в собі наодинці зі своїми думками і радіти життю.  Бути впевненою в собі – це не погано.  Це означає лише те, що вона розуміє, як усвідомлює, що особиста свобода всередині себе, в своєму серці – це крок до того, щоб відчувати радість від життя, знаходити безліч плюсів … Танець дає все це.

 Під час танцю жінка забуває про всі проблеми і розкриває себе: адже, не дарма, абсолютно у всіх програмах найвідоміших психологів світу для підняття самооцінки жінок будь-якого віку використовують методику – танець.  Не важливо, чи вміє танцювати, рухатися під музику, чути і відчувати ритм людина чи ні, важливо те, наскільки сильно він вміє проникнути в танець і дати своїм внутрішнім «Я» спокій і насолоду, а так само – збір частинок радості.

 Танець – це основа життя.  Танцюйте завжди і всюди.  Насолоджуйтесь рухами, які відтворює Ваше тіло, в зв’язку з Вашим внутрішнім «Я».