Правила жінки: корисні звички

Kharkovchanka вирішила поділитися зі своїми читачками хорошими звичками справжніх леді, або просто, гарних господарок будинку.

 Вставати раніше будильника – фраза не зовсім точна.  Вставати щодня в певний час, щоб заздалегідь підготуватися до всіх справах і всюди встигати без запізнень і не потрібних хвилювань.

 Обов’язково пам’ятати про те, що здоровий сніданок повинен бути легким.  Салат і куряче м’ясо, каша з ягодами, сік і вівсяне печиво.  Сніданок повинен бути помірно поживним, але красиво оформленим, щоб день задався.

 Мити посуд відразу – так і повинно бути, а любителькам залишати «на потім» потрібно завжди пам’ятати, що «потім» все ж настане, і прибирання території буде занадто довго тривати.  А у доброї господині чистота і порядок повинні бути у всьому.

 Не займатися спортом – забудьте.  У житті спорт важливий – можливо, Ви не хочете відвідувати тренування в залі, в жіночих групах, або просто тренуватися вдома – тоді багато ходіть пішки, гуляйте, рухайтеся … Адже, рух це життя!  І забудьте про ліфти раз і назавжди – тільки сходинки, і не важливо, на який поверх підійматися.  Ніякий тренажер не зробить Ваші сідничні м’язи краще, ніж ходьба по ним.

 Балуйте себе.  Але робіть це помірно.  І припиніть жаліти себе.  Це ні до чого.  Любіть себе, і балуйте Ваше тіло щодня: масками, солодощами, пінними ваннами, масажем, пілатесом і йогою.

 Завжди пам’ятайте: Ваш настрій залежить тільки від Вас.  Тому, програмуйте себе на те, що Ви в доброму настрої, і гарне спілкування і відносини з оточуючими Вам забезпечені.