Саморозвиток жінки: фільми

В наш час, фільми є невід’ємною частиною життя кожної дівчини.  Kharkovchanka вирішила розповісти Вам про три фільми, які змінять Ваше життя раз і назавжди.

Зображення видалено.

 «Віднесені вітром» – перший фільм в Голлівуді, знятий на кольорову плівку, був фільм Девіда Селзник, за участю знаменитих і талановитих акторів Кларка Гейбла і Вів’єн Лі.  Вони зіграли Ретта Батлера і Скралетт ОХарру.  Фільм, в якому показаний роман Маргарет Мітчелл – простий американської домогосподарки, яка написала неперевершену історію про кохання під час громадянської війни Півдня і Півночі, і про зародження жіночого правління.

Зображення видалено.

 «Леді Джейн» – зворушливий, легкий фільм з Хеленою Боннем-Картер в головній ролі.  Молода дівчина стає королевою Англії – всього на 7 днів.  Перед цим її видали заміж, за молодого юнака.  Вони закохалися один в одного.  У фільмі показано початок війни між протестантами і католиками.

 

Зображення видалено.

 «Вічний Тук» – або ж, друга назва фільму звучить, як «Безсмертні».  Молода дівчина з багатої сім’ї знаходить струмок, однак, від нього її проганяє молодий юнак.  Пізніше дівчина дізнається секрет: цей струмок дає безсмертя.  Вона закохується в молодого представника семейства Туків – того самого, який пив воду з струмка, і перед нею виявляється непростий вибір: вічне життя на землі, або прожити свій вік так, скільки відведено.

 Фільми прикрашені красивою музикою, вікторианскими нарядами і вдалим підбором акторів, непростими характерами персонажів.  Такі фільми залишаються в пам’яті назавжди, і не один раз будуть переглянуті.