Бал для Вашої принцеси

Кожна маленька принцеса, надивившись фільмів і мультфільмів, прослухавши безліч казок та історій мріє побувати на балу. Kharkovchanka вирішила поділитися з Вами секретами справжнього балу. 

Поперше, продумайте програму. Це важливо, щоб дитині не було нудно. Тому, створіть сценарій або приблизний список, і під час балу слідкуйте за ним. Зовсім не обов’язково, щоб діти весь час танцювали. Продумайте програму так, щоб був час і на перегляд фільму, і солодкого столу, і просто ігор і дитячим забавам. 

Запросіть у гості друзів Вашої дитини, але незвичайним способом: разом зробіть запрошення. Для цього Вам знадобляться: картон, кольоровий папір та фарби для основи. Блискітки, стрічки – для прикраси. Запрошуйте тільки тих дітей, який хоче бачити Ваш дитина, не нав’язуючи йому своєї думки.

Солодкий стіл. Подбайте про те, щоб на столі були тільки здорові продукти харчування, а так само про те, щоб вони були об’єднані: фрукти, торт, солодощі, соки і чай. Заздалегідь дізнайтеся, якщо у кого-небудь із запрошених алергія на що-небудь, аби не трапилося неприємних моментів. 

Мультфільм – а точніше, його перегляд, ддобра ідея в той момент, коли діти вже поїли і пройшла основна частина ігор. Підійдіть до вибору відповідально, щоб він був цікавим і захоплюючим для кожної дитини. 

Продумайте костюм, і разом зробіть його. Принцеси, феї… Це дуже цікаво, і пізнавально для дітей. 

Таким чином, можна підготувати бал у будь-який час, і що найважливіше: мрії дітей здійснюється.