Маска для обличчя у домашніх умовах

Kharkovchanka знайшла для Вас рецепт ідеальної маски для огляду за шкірою в домашніх умовах з натуральних продуктів, і вирішила поділитися ним з Вами, щоб обличчя завжди було зволоженим і сяяло чистотою і красою.

Для зволожуючої маски Вам знадобляться: банан, шоколад, вівсянка. Вона робиться в три етапи. Перший: приготовану розпарену вівсяну кашу покладіть на заздалегідь очищене обличчя. Вона не повинна бути гарячою, і обов’язково уникайте області навколо очей. Пролежити з кашею на обличчі потрібно від 10 до 15 хвилин. До цього моменту вона повинна буде почати остигати. Так само, при підготовці до маски, переконайтеся, що у Вас є вільна година, і подбайте про те, щоб волосся були зібрано пов’язкою або схвано у рушниці, так як маска може забруднити його.

Після того, як Ви распарили обличчя і Ваші пори розширилися після маски – змийте її теплою водою, і вирушайте назад. Нанесіть тонким шаром роздавлений банан і масажними рухами, дуже легко, втирайте в шкіру. Масаж повинен тривати від 3 до 5 хвилин, а сам банан знаходиться на Вашому обличчі до 10. Змийте його по закінченню цього часу.

Заздалегідь розплавлений шоколад, переконайтеся, щоб він не був гарячим(!), ватним диском нанесіть на шкіру обличчя, уникаючи зони навколо очей. В шоколадній масці Вам потрібно пробути п’ять хвилин і потім змити.

Завершальним етапом буде освіжаючі протирання – огірком або шматочком льоду, які є в кожному холодильнику. Таким чином, Ваше обличчя отримало насолоду, а Ви самі створили власну органічну кометику.