Актуально зимою 2019: манікюр

Взимку цього року популярний не скільки манікюр, а скільки … його повна відсутність.  Детальніше про тренди зими 2019 Вам розповість Kharkovchanka.

 Все більше стала популярною повна відсутність манікюру.  Так, поміченими виявилися багато знаменитостей на Червоних доріжках, та й самі модні критики, фешн блогери і дизайнери говорили про те, що в 2019 потрібно повністю відмовитися від покриття нігтів лаком.

 Альтернативою цьому може стати коригувальний манікюр з масажем для рук, або ж покриття зміцнюючим безбарвним лаком.  Головне, він не повинен віддавати глянцем і блиском.

 Для любительок манікюру, які не можуть представити свої нігті без кольорового лаку є все ж в цьому сезоні альтернатива: кольори лаків для нігтів можуть бути однотонними і насиченими, холодних відтінків.  Наприклад, холодно-бордовий, фіолетово-бордовий, сірий.

 Форма нігтів в цьому році в моді мигдалевидна, яка тримається в числі перших вже не один рік, а так само овальна з загостреними кутами.

 Найголовніше, щоб Ваші нігті і руки завжди виглядали доглянуто пам’ятайте про те, що їх потрібно зволожувати, взимку особливо ретельно і регулярно: кремами, спа-процедурами, масками … Добрими помічниками в цій справі будуть ефірні масла.  А також, харчуйтеся правильно і здоровою їжею – в такому випадку, стан Вашого тіла зсередини буде доглянутим і не тільки мати здоровий вигляд, але і бути таким.