Ідеальний спорт

Кожна жінка при виборі яким видом спорту їй зайнятися не може визначитися. Сьогодні Kharkovchanka вирішила допомогти Вам у цьому. 

Якщо Ви бажаєте гарне та підтягнуте тіло, Вам слід зупинити вибір на стрейчинзі, пілатесі, йозі або калланетиці. Завдяки йозі і її позам на основі вправ для дихання, Ви отримаєте досконалу розтяжку, а так само, якщо у Вас були коли-небудь проблеми з диханням, вони зникнуть, завдяки постійним тренуванням. Однак, йога залежить саме від дихання – якщо у Вас є слабкість при підвищеному і глибокому диханні, краще утримайтеся від даного виду спорту для жінок. 

Стрейтчінг – це розтяжка. На даних тренуваннях Ви відчуєте кожен м’яз Вашого тіла, а так само дізнаєтеся безліч термінів з життя балетного танцю. Адже даний напрямок прийшов саме від на нього, а програма тренувань співпадає з підготовкою балерин до тренувань і репетицій. 

Пілатес – універсальне тренування, з використанням куль, м’ячиків, є певною збіркою стрейчингу та йоги, а так само має в своєму арсеналі фітнес вправи. Він є найулюбленішим видом тренувань у мільйонів жінок, адже він по праву підкорив їх – завдяки пілатесу можна схуднути до п’яти кілограм за місяць. Цей метод вже давно визнано дієвим на відміну від стрибків на фітнесі. 

Калланетика: пілатес з підсилювачами. На тренуваннях по калланетиці будьте готові до того, що потрібно працювати з підсилювачами: палицями і гантелями до кілограму. Відмінність пілатесу від каланетики тільки в тому, що друга передбачає більш статичні вправи, не приділяючи такий великий час розтяжці і диханню. Однак, вона ходить так само в розділ пілатесу. Таким чином, ми ознайомили Вас з чотирма дієвими і захоплюючими програмами. А яку з них вибрати, Вам – допоможете Ви самі, прислухавшись до серця і почувши, що воно Вам говорить.