Найкращий серіал 2018 року

Кращим серіалом 2018 року жіночою аудиторією визнано «Дивовижна місіс Мейзел».  Kharkovchanka вирішила докладніше описати даний серіал, а так само розповісти, чому його варто подивитися.

 Мідж Мейзел живе в найбагатшому районі Нью Йорку, разом з чоловіком і з двома дітьми.  Вони – представники багатьох єврейських сімей.  Батьки Мідж – інтелігенти, її Батько викладає в Колумбійському університеті. Батьки її чоловіка мають  власну фабрику пошиття одягу.  Чоловік Мідж щотижня виступає в місцевому клубі з комедійними номерами, в жанрі стенд ап.  Однак, в один зі святкових днів її чоловік збирає речі і йде до своєї секретарки Пенні, а Мідж залишається одна.  Дуже сильно розсердившись, вона направляється в клуб, до якого вона їздила з чоловіком і дивилася на його виступи, пробирається на сцену і починає свій монолог з публікою, оповідаючи їм про своє життя, роблячи це дуже смішно і завзято.  Її зауважує Сьюзі – директор клубу, яка стає пізніше її менеджером і вірним другом.  Мідж, завдяки своєму гострому розуму і вмінню сміятися над власними проблемами і невдачами, тонко помічаючи все, що відбувається навколо неї, з періодами зльотів і падінь тренується і виступає.  І у неї це виходить.  Про життя стильної жінки-комедіанта з єврейської родини розповість цей серіал, і зробить це дуже смішно і зі смаком.

 Одяг 50-х років … Музика і звичаї людей … Виставки і історія, захоплення і розваги людей того періоду … Щоб зануритися в історію того періоду потрібно дивитися цей серіал беззастережно.