Масаж для обличчя: молодість без ін'єкцій

Жіноча краса і молодість залежать від своєчасного догляду за шкірою. Kharkovchanka підібрала для Вас правила самого дієвого масажу для обличчя. 

Японський масаж – обіцяє ліфтинг, а так само пружність шкіри без будь-яких ін’єкцій. Він славиться як на Заході, так і на Сході. Він складається всього з шести вправ, що виконуються по колу протягом 1 години (до 8 повторень). Бажано його виконувати вранці після сну, а для більшого ефекту – додатково ввечері перед сном. Для підготовки до масажу Вам знадобиться тільки вмитися теплою водою і нанести на звичні Вам ділянки обличчя зволожуючий крем. Тепер можна починати. 

Уздовж ліній скул, не стягуючи шкіру, проведіть до 15 разів вгору, потім легко пробіжите пальчиками вгору і вниз по цій же лінії. Робіть так з обох сторін. Наступним кроком стане шия: проведіть кісточками пальців вгору від ключиць до підборіддя, намагайтеся не залишати червоних слідів. Зробіть так 15 разів. Потім, подушечками пальців промассируйте шкіру шиї. 

Етап третій: великими пальцями рук натискайте на шкіру під підборіддям. Робіть це рух швидко і легко. Потім проведіть подушечками пальців до шиї, і так до 20 разів. Після цього перейдіть до чола, і круговими рухами трьома пальцями пересувайтеся по ньому. Цю вправу слід виконувати 5 хвилин. Після – зніміть напруження пробіжкою по лобі подушечками пальців. Перейдіть до мочок вух – промассируйте їх двома пальчиками, а так само, проведіть пощипуванням по всій вушній раковині. Після – завершальний етап – круговими рухами трьох подушечками пальців пройдіться по всьому обличчю, по всіх вигинів і масажним лініям. 

Японський масаж поверне Вашу молодість і зупинить старіння шкіри, тому приступати до нього бажано в будь-якому віці, і чим раніше, тим краще. Його можна виконувати лежачи на ліжку, так і читаючи, переглядаючи комедії або спілкуючись по телефону. Він у Вас, у буквальному сенсіцього слова, завжди у руках.