Різниця між BB, CC, DD кремами та тоном

У сучасному світі існує велика кількість тонуючих кремів – глянець і матовий, темний і світлий тонів, а так само – BB, CC, DD крема.  У чому їх різниця, розповість своїм читачкам Kharkovchanka.

 BB, CC, DD крема з’явилися відносно недавно, та завоювали велику популярність серед жінок будь-якого віку.  Це тонуючи засоби на основі зволожуючого крему, які, на відміну від звичайної тональної основи, не сушать шкіру, вбираються в неї та створюють світло – зволожуючий ефект.  Таким чином, застосування таких засобів включає в себе відразу кілька функцій: вирівнювання тону шкіри, зволоження і догляд, захист під час морозів, а так само зменшення сухості в спекотні дні.  Тепер ми розповімо докладніше про кожен з лінійки, складеної з перших букв англійського алфавіту.

 BB крем з’явився на світових ринках в 2010-2012 роки, і швидко створив навколо себе ажіотаж.  Зазвичай, їх можна зустріти в магазинах і аптеках з написами «8-10 в одному».  І це правда.  Креми різних марок приховують всі недосконалості шкіри, зволожують її.  До того ж, усі крема лінійки зливаються з тоном шкіри, вирівнявши її і приховавши всі недоліки.  Непоодинокими були випадки, коли власниці таких кремів скаржилися, що ефект не виидно одразу.  Однак, в цьому і проявляється особливість зволожуючого тонуючого крему: він починає діяти протягом 5 хвилин після нанесення, і шкіра починає сяяти.

 CC крем є вдосконаленою версією BB, і більш спрямований на рівність тону шкіри.  Це означає, що він найбільш живить шкіру корисними речовинами і лікує її, одночасно якісно приховуючи всі недоліки.  Він надає шкірі гладкість, і захищає від сонячних променів, не даючи шкірі старіти.

 DD крем крім поєднання віх вищезазначених функцій має ще більш передові в своєму арсеналі: додався захист шкіри і її клітин від впливу навколишнього середовища.  Крем можна наносити щодня, і його ефект – як після маски, значить, Ви весь час будете відчувати легкість, дивитися у дзеркало з посмішкою, а крем буде в цей же час щохвилини зволожувати, лікувати і оснащувати шкіру потрібними вітамінами.

 Всі такі крема гарні тим, що їх можна наносити без дзеркала.  Головна умова – тонким шаром.  Крема зволожують шкіру і дарують їй сяйво, рівний тон.  Їх по праву оцінили мешканки всіх країн світу.  Придбати їх можна в будь-якій аптеці та в усіх магазинах косметики.