Найкращі ідеї для сніданку

Сніданок є невід’ємною частиною життя кожної людини.  Kharkovchanka вирішила поділитися тонкощами і секретами ідеальної ранкової трапези.

 Для сніданку Вам знадобиться справжній збірник вітамінів, а це значить, сніданок повинен бути легким і поживним.  Відомо, що важкі трапези запобігають активній роботі мозку.  В людині живуть інстинкти.  І він, як і давні предки, прагне заснути після насичення організму продуктами.

 Другим за важливістю значенням для сніданку є його краса: він повинен бути красиво оформлений.  Наприклад, можна покласти круасани в красиву тарілку, а також випити чай або каву з чашки, яка належить фарфоровому сервізу, подарованого Вам або купленому в особливий день.  Сніданок не є тільки вітамінним зарядом, але і психологічним.  Краса дарує серцю спокій і впевненість, і Ви з насолодою почнете новий день.

 Заряд бадьорості Вам подарують салати зі свіжих овочів, молочні каші з ягодами, джемом і варенням, чай і свіжа випічка, яєчня, прикрашена як усміхнене обличчя фруктами, соусами і зеленню …

 Звичайно, так само присутній ряд обмежень, які слід знати всім.  Наприклад, категорично забороняється пити каву натщесерце, їсти яблука і фруктові салати.  Перед цим потрібно обов’язково з’їсти що-небудь ще.  Ідеально підійдуть творог з варенням, або молочні каші.

 Кожен день людина самостійно приймає рішення для сніданку, але відомо точно: його пропускати не можна, адже сніданок є зарядом бадьорості, енергії і гарного настрою.  Брекфест – швидка пауза, яку можна перетворити в прекрасний старт нового дня.