Що подивитися у кінотеатрах Харкова в 2019

2019 рік буде багатий багатообіцяючими прем’єрами кінофільмів.  На які фільми точно варто піти в кінотеатр і насолодитися переглядом, розповість Kharkovchanka.

  •  3 січня стартував фільм «Мері Поппінс повертається».  Він розповідає про вічно молоду няню, яка своєю строгістю, інтелігентністю і чарівністю стає кращою наставницею для дітей.  Фільм знятий в США як мюзикл, з гарними піснями і танцями.
  •  «Шлях додому» – також, яскрава прем’єра зими, яка не залишить жодного любителя тварин без сліз від розчулення і щасливих посмішок.  Головний герой фільму – звичайний пес, який просто покаже життя, таким, яким воно є.
  •  «Пампушка» – комедія за участю Дженніфер Еністон в одній з головних ролей.  Фільм про любов матері до її дитині, комедія з елементами мелодрами.  Комедія обов’язкова до перегляду всіма віками.  «Геть стереотипи, стань діамантом серед коштовностей» – девіз фільму.
  •  «Мадонна – народження легенди» – фільм про знамениту співачку, заснований на її ранній біографії.  Старт заплановано на 28 лютого.
  •  «100 божевільних бажань» – показ почнеться так само, 28 лютого 2019 року.  Фільм розповідає про дітей, які смертельно хворі.  Вони хочуть здійснити в життя список бажань, який написали для того, щоб залишити свій яскравий слід в житті.
  •  «Пригоди Мії і білого лева» – фільм про малятку, яка разом з батьками переїжджає до Африки, і знаходить милого і пухнастого друга – білого левенятку, якого назвали Чарлі.  Фільм про добро і дитинство.
  •  Оновлений «Король лев» вийде в кінотеатрах 18 липня, і готовий з новою графікою і силою підкорити всіх маленьким Сімбою і його життям.

 Таким чином, ми представили Вам найбільш очікувані прем’єри першого півріччя 2019 року.  Запасіться солодощами і приємного перегляду!