Як зробити квіткову ікебану власними руками

Зараз на піку популярності знаходяться квіткові коробки зі всілякими квітковими композиціями та солодощами.  Kharkovchanka вирішила докладніше розповісти про те, як зробити квіткову ікебану своїми руками не виходячи з будинку.

 Буває, що ми не встигаємо зробити замовлення або знайти потрібну нам річ.  Єдиним виходом для цього залишається зробити композицію з власної задумом і як хочеться.  Для створення квіткової коробки Вам знадобляться:

  •  глибока невелика картонна коробка (з під набору кремів, наприклад)
  •  зелений оазис (продається сухим в усіх магазинах квітів)
  •  прозорий обгортковий папір
  •  квіти на Ваш розсуд
  •  декоративна зелень

 Процес створення ікебани простий і захоплюючий: для початку, слід підготувати коробку.  Для цього, обтягніть її всередині прозороим папером.  Враховуйте, що в неї буде вставлено мокрий оазис, а це значить, що не повинно бути ніяких щілин, інакше коробка розпадеться.  Таким чином, зміцнивши картонну коробку прозорим пакувальним папером за допомогою спеціального гарячого клею або ж скотча, Ви створите основу для ікебани.  Наступним кроком стане підготовка нутрощів коробки.  Сухий оазис розріжте до потрібної Вам ширини і довжини, потім помістіть його в заздалегідь підготовлену миску / тарілку з холодною водою і дайте йому стати важким і повністю просочитися водою.  Перемістіть його в коробку.  Тепер – сама квітуча частина: зріжте довжину стебел і створіть композицію, пропускаючи бутони із залишком стебел в оазис разом з декоративною зеленню.  Квіткова композиція готова.

 Таким чином, можна створити красу для радості себе і своїх близьких своїми руками.  Головне – правильно підібрати кольори і красиво, акуратно і з любов’ю оформити, намагаючись, в першу чергу, прикрасити все, що Ви бачите.