Керівництво з вибору доводчиків дверей

Існує дійсно багато варіантів дверних доводчиків. Їх використовують для дверей офісів, сучасних будинків. Жителі Харкова зможуть на https://smartel.ua вибрати надійні механізми, які дозволять тихо, плавно закривати стулки. При цьому вага, призначення не матимуть значення.

Як правильно вибрати дверні доводчики

Робити будь-який вибір варто усвідомлено. Короткий посібник з ключових особливостей пристрою допоможуть не помилитися.

  1. Варто розглянути тип дверей: внутрішній, або зовнішній, спосіб відкривання. Від тих дверей, які відкриваються всередину, або назовні, залежить вибір доводчиків. Іноді знадобляться кутові кронштейни.
  2. Вибір доступного місця. Необхідно перевірити ширину, а також висоту рами, самих дверей. Більш важкі двері вимагають доводчика більшої потужності. Адже це гарантує оптимальну роботу пристрою. У тому випадку, якщо мова йде про вузьку рамі, тоді варто розглянути варіант прихованого датчика.
  3. Важливі такі показники, як обсяг і частота трафіку, кількість циклів в рік. Користувачам слід враховувати потреби, адже, наприклад, літнім людям, потрібна невелика затримка, щоб пройти через двері.
  4. Сила дверного доводчика. Вона залежить від тяжкості самих дверей. Дуже часто можна регулювати міцність в дверних доводчиках, що дуже зручно.
  5. Монтажні роботи і пожежна безпека.
  6. Швидкість закриття, а також швидкість фіксації. Така функція допоможе продовжити термін закривання.

Де придбати

Варто додати, що в основі функціонування навіть самого примітивного пристрою лежить пружина в металевій ємності. Вона ж в свою чергу поміщена в масло. Велика кількість як вітчизняних, так і зарубіжних компаній використовують даний тип механізмів. Вважається, що однією з якісних і надійних компаній, яка спеціалізується на виробництві продукції даного типу, є німецький бренд «Geze».

Дійсно, є маса речей, на які слід звернути увагу при виборі типу дверного доводчика. Адже виріб повинен підходити для вашої конкретної ситуації.

Таке пристосування, як дверні доводчики допоможуть жителям Харкова значно збільшити термін служби дверей. Дане рішення знизить витрати на опалення, а також кондиціонування. Компанія «Smartel» пропонує безліч варіантів, але перевагу все ж краще віддати фірмовим механізмам від відомої компанії, наприклад, «Geze».

.