Чому ломбард кращий від банку

Жителі Харкова неодноразово зіштовхувалися з такою проблемою, коли терміново потрібна велика сума грошей, а отримати її немає можливості. У друзів може не бути такої суми, а банки занадто вимогливі до клієнтів і виставляють масу обмежень. Та й ставки там зазвичай менш вигідні для харків’ян. Тому ломбарди відкриваються все частіше і допомагають місцевим жителям вирішувати різні фінансові питання.

Плюси ломбардів

Сьогодні взяти гроші під заставу квартири Харків можна в багатьох організаціях. Але ломбарди відрізняються такими перевагами:

 1. Тут від вас не вимагають збору безлічі документів і довідок.
 2. Вся процедура виявиться коротшою і легшою, ніж у банку.
 3. Не потрібно чекати відповіді і особливої ​​прихильності від вищого керівництва.
 4. Ніхто не перевіряє ваш кредитний рейтинг та ін.
 5. До кожного клієнта ломбарди шукають індивідуальний підхід, щоб найкращим чином вирішити проблему клієнта.
 6. Оцінка майна зазвичай тут відбувається на більш вигідних для людини умовах, ніж в державних установах.
 7. Кращі ставки і розцінки, вигідні тарифи для клієнтів допомагають за той же об’єкт нерухомості отримати більше грошей.

Не дивно, що жителі Харкова все частіше для вирішення фінансових питань вибирають саме ломбарди.

Етапи отримання кредиту

Щоб отримати гроші в рахунок заставленого майна, достатньо лише зібрати невеликий пакет документів:

 • паспорт власника і його ідентифікаційний код;
 • документи на нерухомість, що підтверджують, що ви маєте право розпоряджатися ним та навіть продавати;
 • технічний паспорт;
 • свідоцтво про шлюб або розлучення, щоб встановити цивільний статус.

Також може знадобитися довідка про склад сім’ї або будинкова книга, щоб уточнити кількість людей, прописаних за певною адресою. А щоб не помилитися з тим, які саме документи вам будуть потрібні, можна заздалегідь проконсультуватися по телефону з фахівцями.

Але звернутися в ломбард вам буде набагато вигідніше, так як при цьому ніхто не попросить у вас довідки з роботи, будь-яких документів, які б підтверджували ваше фінансову стабільність тощо. А найголовніше, вам не доведеться залежати від комісії і її рішення про ваше право на кредит. Адже банки дуже часто відмовляють людям у фінансовій допомозі, виправдовуючись тим, що у вас нестабільна або неофіційна робота тощо. А іноді навіть при поєднанні всіх благополучних факторів і високому кредитному рейтингу така комісія все одно може відмовити у видачі необхідної суми.

Тож харків’янам набагато простіше і вигідніше звертатися саме в ломбарди і вирішувати свої фінансові питання в короткий термін без зайвих ускладнень.