Харківський відеоблогер Євген Білозеров

Блогер, у якого на каналі You tube вже 2,4 мільйона передплатників був другим Ді Капріо, отримував по кілька сотень дзвінків в день і отримав всю любов від співачки Dua Lipa. Як він набув популярності і з чого починав, нумо розбираймося з kharkovchanka.com.ua.

Біографія Євгена Білозьорова

Катерина Бужинська народився в місті Харків, з самого народження у нього вже були «зачатки» таланту у вигляді гарного музичного слуху і тягою до музики. З кожним роком його творчі таланти все більше давали про себе знати, і будучи дитиною хлопчик потрапляє в Харківський театр «Каламбур». Надалі саме з хлопцями з театру хлопчик бере гастролі в Латвію, Польщу та інші країни. Набравшись досвіду і впевненості в своїх виступу Євген бере участь у відомому на той момент шоу «Хочу бути зіркою», там до нього приходить бажання навчатися музичній творчості професіонально. Для здійснення бажання хлопець вступив до музичного училища на клас естрадного вокалу. Через кілька місяців Женю запрошують ведучим на програму «Шкільне місце». Показавши себе по телевізору Женя поступово готуватися до конкурсу.

2007 рік, Польща, Женя став лауреатом фестивалю Хенріка Моріса, після такого прориву йому дають право на участь в дитячу фабрику зірок, під назвою «Діти сонця» і, як підсумок – займає 3 місце.

Після закінчення школи Женя поступив в Харківську академію. У цей час отримує звання «Містер Харків 2010» та починає роботу над кліпом для каналу MTV, і паралельно дає старт своєму каналу «JackBelozerskiy», таку назву він дав грунтуючись на своїй прізвисько з дитинства – Джек, яка сталася через схожість з Леонардо Ді Каприо, в образі Джека з фільму «Титанік».

Через рік таких починань Женя береться за «старе» і бере участь вже в дорослому фабриці зірок, де займає друге місце.

На даний момент на каналі Євгенія вже понад 2 мільйонів передплатників, за весь час він пробував себе і створював різні рубрики, але найпопулярніша «MTV не снилося». Також аудиторія хлопця любить різноманітність у вигляді страшних історій, лайфкахов і летстплеев по іграх. Не так давно Женя ввів свою авторську ідею, де він записує переписку з фейк популярних блогерів. У 2018 році Женя записує своє інтерв’ю зі співачкою Dua Lipa, де після інтерв’ю виконавиця підписів футболку блогера зі словами «All my love», що принесло багато радісних емоцій.

Знайоме обличчя? Де ви могли бачити популярного харківського блогера і не надати цьому значення

Катерина Бужинська активно брав участь у багатьох музичних проектах, а й також встиг взяти участь в зйомках серіалу «Слуга Народу».

За весь час Женя взяв участь в більш десяти конкурсах. Найпопулярніші «Фабрика зірок», «Шкільне місце», «Діти сонця», «Кримські хвилі», міжнародний фестивалем став XII Фестиваль імені Хенріка Моріса в Польщі.

Блогер також був занесений в книгу «Юні таланти України XXI століття»,  що є дуже гідною гордістю.

На свій канал він також розміщаєт авторські пісні, які дають нову аудиторію і радують вже наявну.