Каблучки з сапфірами для харківчан – різноманітність та багатство

Сапфіри недарма завоювали любов не тільки простих поціновувачів дорогоцінного каміння, але й прихильність королівських осіб. Вони зустрічаються в прикрасах королів, царів, використовуються для оформлення тронів та навіть часто згадуються в Біблії, як одні із найцінніших матеріалів для оздоблення священних реліквій. Цьому камінню приписують і магічні властивості.

Доступність та вибір

Та щоб порадувати себе такою прикрасою, як каблучки з сапфірами, харківчанам необов’язково бути частиною королівської та знатної сім’ї. Завдяки широкій різноманітності цього каміння вони стають доступними і для звичайних жителів Харкова. Наприклад, обрати підходящий подарунок можна в магазині «Онікс» за посиланням https://oniks.ua/ua/categories/rings/kamen-is-sapfir/.

Ювеліри встановлюють різну ціну на прикраси з сапфірами. На їх вартість впливають такі фактори:

 • розмір;
 • родовище – є дуже рідкісне каміння, яке існує в обмеженій кількості;
 • якість огранювання;
 • чистота каміння;
 • колір корунду;
 • поєднання з іншими дорогоцінними металами та камінням тощо.

Так, дуже часто ювеліри надають перевагу робити каблучки не тільки з сапфірами, але поєднують їх з діамантами та іншим камінням. А від того, що вибрано за основу – золото, біле золото чи срібло, також залежить кінцева вартість прикрас.

Тим не менше сьогодні доступно придбати каблучку з сапфіром по ціні 500-700 гривень та радіти красивому переливу кожний день. Звичайно, що чим красивіше, більше та якісніше буде виконана каблучка, тим дорожчою вона виявиться. Тому найцінніші надягають лише по великим святам та на важливі урочисті події.

Різноманіття сапфірів

Всі звикли вважати, що сапфір буває тільки голубого або синього відтінку. Насправді це не так. Палітра синього найпопулярніша та цінна, але корунд, як дорогоцінне каміння, може порадувати прекрасну половину людства величезним різноманіттям:

 1. Рожеві та відтінку квітки лотосу – ніжні сапфіри. Прикраси з них роблять в Таїланді, де майстерність ювелірів в цьому плані вважається еталонною.
 2. «Зірчасті» – можуть бути різних відтінків – синіх, зелених або навіть чорних, але відрізняються однією особливістю. При певному освітленні на їх поверхні видно шестипроменеву зірку, а деколи променів стає навіть 12. Неймовірне видовище!
 3. Жовті – рідкісні та маловідомі широкому колу. По зовнішньому вигляду дещо нагадують бурштин.
 4. Є і такі корунди, які в залежності від переломлення променів можуть змінювати свій відтінок. Ось щойно на пальці була каблучка з рожевим каменем, і тут же він став фіолетовим.
 5. Пурпурні або фіолетові – на відміну від попередніх не змінюють відтінок та завжди радують око містичним відливом.
 6. Зелені – зустрічаються рідше, ніж які-небудь інші. Ювеліри називають їх помилкою природи, оскільки подібний відтінок виявляється виключенням.
 7. Є і безколірні сапфіри, правда, в силу деяких особливостей вони не завоювали такої прихильності, як решта відтінків. При всій прозорості та схожості з діамантами, безколірні сапфіри не здатні так переломлювати світло, щоб радувати красивими відблисками на сонці.