У харків’янина 3 дружини

Звичайний день на дитячому майданчику недалеко від метро – станція 23 серпня. Три звичайних жінки слідкують за своєю малечею. Але є дещо, що їх пов’язує, що робить їх незвичайними. Будинок, квартира.. Та чоловік. Далі розповість «Харків’янка».

Марина Куп’ян приїхала до Харкова вісім років тому студенткою отримувати вищу освіту та познайомилась із Олегом (прізвище чоловіка жінка не каже), він вже навчався у магістратурі. Через місяць вона дізналась, що її коханий – кришнаїт. Спочатку це її злякало, але жінка почала пошуки інформації про цей напрям.

«Тоді, у далекому 2010, все тільки починалось у Харкові.. Ми не мали великої кількості братів та сестер тут. За останні роки община стала набагато більшою, ми закликаємо людей приєднатись до нас, інформацію можливо дізнатись як у храмі по Холодногірській вулиці, так у наших центрах, форумах, під час акцій та ходів…». У 2011 Олег та Марина одружились, вона – перша єдина офіційна дружина. У тому ж році народилась іх перша дитина – син Максим, через рік – донька.

У 2014 Марина зустріла майбутню другу дружину чоловіка – Інну.

«Ми познайомились під час однієї ходи, та стали добрими подругами. Інна почала мешкати із нами. Мабуть, дехто гадає, що все це, що ми маємо – велику дружню родину, дітки, одного чоловіка – ненормальне життя, але це не так. Декілька жінок – це відповідальність, та у нашій релігії інтимні стосунки потрібні лише для того, щоб було народження дітей. Не більше» – каже Марина.

За словами жінки, в Олега також була ще одна жінка, але коли її батьки дізнались про «велику родину», вони забрали її до себе, та заборонили спілкуватись як із сім’єю, так із кришнаїтами загалом.

На початку 2018 Олег привів до родини ще одну жінку, Ганну. Жінки разом піклуються про трьох дітей, працюють.

«Ми усі маємо спеціальність,  працюємо, піклуємось про родину, Сонечку Інна ранком веде до садочку, Максим та Міра вже ходять до школи. Звісно, бувають часи непорозуміння, але ми дбаємо про духовне життя, найважливіше у нашому житті – це релігія».

Також Марина поділилась, що у Харкові є ще три таких родини.