"Чорна п'ятниця" у Харкові

"Чорна п'ятниця " - сезон черг

«Чорна п'ятниця» у Харкові

 Кінець листопада славиться великими знижками в усьому світі - цю традицію всі країни скопіювали у США, в яких після дня Подяки відбувається «ніч метушні», у яку за безцінок можна придбати одяг, техніку, машини та інші товари, закупитися подарунками до Різдва.  Про «чорну п'ятницю» у Харкові розповідає kharkovchanka.

 У Харкові кінець листопада, напередодні п'ятниці знижок, був відзначений високою активністю магазинів, що розсилають рекламні пропозиції, повідомлення про знижки в усі соціальні мережі, на всі номери та електронні адреси, а в місті всі рекламні щити закликали до дії: «Прийди та придбай»  .

 Не оминула ця традиція так само і кав'ярні, які придумали свої методи для приваблення покупців : наприклад, в одному з таких закладів від кількості принесених відвідувачем жолудів залежав розмір знижки, а в іншій, на тій же вулиці - волею випадку, знижку визначало випадкове число, яке витягував із корзини знижок відвідувач, зайшовший з холодної осінньої вулиці.

 У торговому центрі «Караван» пятница знижок почалася у четвер, і триватиме до суботи, 24.11.2018.  Практично всі магазини надають знижку - 50%.  Kharkovchanka відвідали торговий центр за тиждень до «чорної», і, варто відзначити, ціни були злегка підняті в той період, швидше за все, щоб не втратити вигоду від подальших знижок.  Однак, так само присутня маса позитивних моментів - у багатьох магазинах дійсно діють великі знижки, а багато хто з них пішов ще далі - вони продовжили весь сезон низьких цін до початку грудня, щоб у жителів міста була можливість приїхати кілька разів в одну з найактивніших пір року для шопінгу  - напередодні нового року та зимових свят.  Тому, варто поспішати, поки все, що бажаєте придбати ще в наявності та за приємною ціною.

The website encountered an unexpected error. Please try again later.