Актуально зимою 2019 : взуття

Напередодні зими kharkovchanka підібрала для Вас світові тренди взуття 2019 року, отже, до Вашої уваги:

 1. Взуття з квадратним носом.  Ніхто не говорив, що кінець 80-х та початок 90-х забуті, скоріше, вони знайшли друге народження за останні роки – квадратний ніс знову в трендах.  Наочний приклад цього – ботильйони з колекції Олександра Маккуїна.

mc
alexander mcqueen

 2. Пухнасті туфлі.  Затишно, по-домашньому, красиво та ляльково.  Саме такими словами хочеться описати один з нових трендів зими 2019 року – туфлі-тапочки.  Пухнасте взуття прийшло у світ моди ще два роки тому, і з кожним роком стає все більш практичним та вдосконалюється.

fluffy
fluffy

 3. Взуття на стійкому каблуці.  Так само, в цьому сезоні повертається мода 2000, а саме – чоботи на відносно високому та стійкому каблуці природних і спокійних кольорів.  Приклад – чобітки з колекції Hermes.

hermes
hermes

 4. Клітка – забарвлення.  Клітка більше п’яти років займає лідируючі позиції, як в одязі, так і у взутті, лише створюючи варіації розмірів і кольорів.  Як ми можемо бачити, виходячи з нової колекції Michael Kors, пік популярності даного забарвлення ще не пройшов.

m
michael kors

 5. Принти. Будинок моди Dior представили трендом 2019 року – затишні принти, а так само речі «під в’язь».  Отже, щоб доповнити образ відповідно зими 2019 року, Вам знадобляться пара чобіт з пастельними або яскравими малюнками на них.

d
dior