Програма Вертеп-Фесту: як проводитиметься святковий захід?

У 2022 році, захід, який вже став традиційним, проводиться у Харкові 15 та 16 січня. Цьогорічний фестиваль матиме змішаний формат, це означає, що святкування відбудуться на вулицях міста, а також у форматі онлайн. Віддалене спостереження та участь у святі, дозволяє багатьом людям долучитися до участі у фестивалі. Більше на сайті kharkovchanka.com.ua.

Головна хода запланована на 15.01.2022. Колядники та вертепні колективи (міські та обласні) виступатимуть на площі Конституції о 12 годині.

Після ходи планується виконати “Нова радість стала” спільно з українськими колективами та іноземними гостями.

Різні колективи цього ж дня виступатимуть зі святковою програмою у багатьох ТРЦ Харкова, приїдуть до дитячих будинків та військового шпиталю.

Планується також трансляція свята у соціальних мережах, на головному сайті, у метрополітені Харкова. Відео з колядками, щедрівками, тематичними майстер-класами зможуть подивитись усі, хто цікавиться святом, але не зміг приїхати на площу.

Онлайн та офлайн формат – це хороша можливість для багатьох людей, які цікавляться традиціями та святами, побачити новорічно-різдвяну програму.

Прямий ефір заходів «Етновечорниць» також можуть переглянути всі, хто бажає. Трансляції проводитимуться 15, 16 січня. Під час заходу його учасники розповідатимуть про пісенні та інші народні традиції, проводитимуть майстер-класи та конкурси, співатимуть колядки.

15.01.2022

  • 9:00 Колективи виступають за соціальними локаціями.
  • 12:00 Святкова хода у центрі Харкова.
  • 12:45 Водночас виконують колядки у різних містах.
  • 13:00 Концерт біля ХНАТОБу.
  • 16:00 Онлайн трансляція заходу у YouTube.

19 січня усі охочі можуть побачити роботи юних художників на дитячій інтернет-виставці. Ілюстрації присвячені темі “Тепло взимку”.