Що потрібно знати про дизайн квартири в Харкові

Для кожної людини її дім є своєрідною фортецею, де вона після важкого робочого дня відпочиває, набирається сил та  натхнення. Тому,  важливо, щоб помешкання було не лише стильним, але й комфортним.

Як вибрати дизайн квартири в Харкові

Облаштувати будинок  чи квартиру мрію досить непросто, адже для цього спочатку потрібно визначитися зі стилем, обрати елементи інтер’єру, або ж навіть поєднати декілька стилів. Кожен хоче, щоб в його помешканні була своя родзинка, яка б розкривала індивідуальні особливості власника.

Якщо ви не знаєте, що хочете та який стиль інтер’єру обрати, можна зайти в мережу інтернет та переглянути фото з прикладами облаштування квартир чи будинків і зберегти ті, що припали вам до вподоби.

Добре також визначити хоча б два-три стилі інтер’єру, в яких ви б хотіли бачити своє помешкання. Залежно від особливостей квартири потрібно подумати про розв’язання питань, що обов’язково виникнуть під час ремонту. Наприклад, як знайти інтер’єрне рішення для невисоких стель чи вузької прихожої.

Якщо у вас звичайна панельна квартира, так звана «хрущовка» або ж мало освітлюється можна пошукати приклади планування таких же квартир в інтернеті та можливо знайти вихід з різних нестандартних ситуацій.

Як приклад, якщо у вас занадто темна квартира, не варто обирати класичний стиль чи сучасний стиль «лофт». В такому випадку можна спробувати стиль модерн чи готику.

Однак, самостійне проведення ремонту та облаштування помешкання може принести не такі результати як ви очікували. Тому, без допомоги професійного дизайнера не обійтися.

Адже фахівець допоможе не лише зберегти ваш час та нерви, але й знайде нестандартні рішення для вашої квартири. Звичайно, добре було б визначитися зі стилем інтер’єру та вашими смаками, тоді дизайнер зможе швидко підібрати найкращі варіанти облаштування помешкання.

Дизайн квартир в Харкові

Створюємо дизайн квартири в Харкові. В Харкові є чимало дизайнерів, які спеціалізуються або на конкретних стилях, або ж займаються комплексним дизайном приміщень. Однак, не всі відзначаються професіоналізмом.

Натомість студія дизайну інтер’ру в Харкові «Interior Design» протягом багатьох років завоювала довіру сотень клієнтів завдяки оригінальним та сучасним пошукам рішень для інтер’єрів різних стилів та бюджету.

Дизайнери «Interior Design» допоможуть знайти комплексні рішення та створити інтер’єр в конкретному стилі та з визначеними характеристиками. Таким чином ви отримаєте гармонійне житло.

Робота з дизайнером включає декілька етапів. Під час першої зустрічі фахівець з дизайну намагається дізнатися смаки та вподобання клієнта, його образ життя, що допоможе згодом в проектуванні стилю квартири.

Після того як дизайнер узгодить з клієнтом стиль та інші елементи інтер’єру робляться заміри, які проводить спеціаліст компанії. Дизайнер надає клієнту готовий ескіз помешкання з детальним розплануванням та розташуванням меблів.

Останнім етапом є візуалізація проекту, яка дозволяє клієнту в повній мірі побачити його комфортне та сучасне житло. З прикладами дизайнерських рішень можна ознайомитися на сайті «Interior Design».