Як створити свій сайт під ключ у Харкові?

Інтернет кардинально змінив світ і зараз жодна компанія, незалежно від того, чим вона займається, не встане на ноги, якщо у неї немає свого сайту. Це питання й іміджу, й територіальної віддаленості клієнтів, і розв’язання інших глобальних проблем. Саме тому бізнес насамперед вкладається в сайти під ключ, які, в свою чергу, роблять фахівці у веб-студіях https://ifish.com.ua/ .

У цій статті поговоримо про те, як виглядає процес створення такого сайту та хто цим займається.

Хто робить сайти під ключ?

Так що ж мають на увазі, коли говорять — створення сайту під ключ? Очевидно, що це продукт, який можна відразу використовувати. Таким чином, замовник, який не хоче задумуватись над найменшими нюансами питання і цінує свій час, отримує бажане, за вартість, яка його влаштовує.

 Якщо ж узагальнити сказане, то створення сайтів під ключ, по-перше, передбачає індивідуальний підхід до сфери діяльності клієнта та розуміння суті продукції, яка буде представлена ​​на цьому ресурсі. 

По-друге, веб-студії пропонують супровід, просування та наповнення сайту відповідним контентом. Безумовно, за окрему плату.

На додаток, серйозні інтернет-агентства, які надають подібні послуги, дають гарантію, протягом якої забезпечують своїй продукції безплатну технічну підтримку.

До речі, зиск співпраці з веб-студією і в тому, що у результаті послуги програмістів, які працюють колективно, обходяться дешевше, ніж пошук і співпраця з окремими фахівцями.

Безумовно, простеньку інтернет-сторінку ви можете сьогодні змайструвати й самі за допомогою конструктора сайтів. Однак, якщо мова йде про серйозний продукт, то без веб-майстра вам не обійтись.

З яких етапів складається створення сайт і хто цим займається

Для того, щоб оцінити складність цього завдання, ми коротко перерахуємо проблеми, які вам треба буде розв’язати, якщо раптом захочете створити справжній сайт самостійно.

Отже, для початку потрібно визначитися, навіщо вам знадобився сайт і яким ви його собі уявляєте.

Далі,

скласти схему розділів, підрозділів і потрібної кількості сторінок;

визначити кількість і призначення модулів на ресурсі;

вирішити, яким буде дизайн.

І це тільки невелика частина проблем. Тож не дивно, що більшість клієнтів веб-студій йдуть іншим шляхом і вважають за краще вирішувати, яких фахівців і в якій кількості вони будуть наймати для створення готового продукту. А це чималий перелік спеціальностей — UX / UI дизайнери та веб-дизайнери, де одні створюють прототипи, а інші, надають “робочим майданчикам” звичний для користувачів вид, верстальники, що роблять макети сторінок, програмісти, котрі закладають функціонал майбутнього ресурсу, а ще SЕО- фахівці, маркетологи, копірайтери, фотографи та інші.

Де замовити сайт під ключ у Харкові?

Якщо вас цікавить створення власного сайту, ми рекомендуємо звернутися в одну з найбільш відомих в Україні веб-студій “STUDIO IFISH”, що займається не тільки створенням інтернет-ресурсів під ключ, а й просуванням сайтів в Харкові. Веб-студія “STUDIO-IFISH” виконує роботи різного ступеня складності, від створення сайтів-візиток, до веб-порталів, що пропонують користувачам інтерактивні ресурси. 

Якість роботи, незалежно від ступеня складності, висока, а ціни, адекватні, з урахуванням індивідуальних особливостей замовлення.