Як вибрати фільтри для води?

На ринку представлено дуже багато різноманітних очисних систем. Вони відрізняються за принципом роботи, комплектації, орієнтуються на різні забруднення. Як же вибрати фільтри для води серед такого великого асортименту?

Які слабкі місця у води?

Щоб точно розуміти, який фільтр вам потрібен, необхідно з’ясувати, з чим він буде боротися. Для цього найкраще замовити експертизу води. Потрібно зрозуміти, які речовини в воді вище норми.

Які ціни?

Найдешевшими варіантами є фільтри-глечики. Ще недорогі фільтри-насадки. Але найчастіше їх не вистачає для правильного очищення води. Один щабель очищення мають проточні системи. А ось системи зворотного осмосу очищають в 5-тиступінчастого, іноді 4 ступені очищення. Вони, звичайно, коштують дорожче.

dav

Де застосовуються?

Перед покупкою варто чітко розуміти, для чого вам фільтр. Ви будете очищати воду для своєї сім’ї? Чи може фільтр потрібен в офіс? А можливо для міні-виробництва? У кожному разі можна вибрати відповідний пристрій.

Для офісів придумали пурифайер. Воно зручно для приміщень, де багато людей. До того ж і зовні пристрої мають приємний вигляд.

Міні-виробництва потребують високопродуктивних систем. Вони можуть фільтрувати до 1500 літрів на добу.

Для будинку вибирайте те, що вам підійде по ступенях очищення, ціні і зовнішнім виглядом.

Які є особливості фільтрів?

Проточний фільтр має ультрафільтраційну мембрану. Він не тільки робить воду більш якісної, а й очищає її від вірусів і бактерій. Мінеральний склад при цьому не змінюється.

Система зворотного осмосу на сьогоднішній день найбільш якісно очищає воду. Ця технологія очищення поки найкраща. Також її можна доповнити мінералізатором, структуризатором. Крім цього можна додати УФ-лампу або насос, що підвищує тиск.

Маючи уявлення, яка у вас вода і для чого будуть використовуватися фільтри, допомагає вибрати один з них.

Чому неочищена вода небезпечна?

Джерела води забруднені кожене по-своєму. У воді можуть бути: хлор, залізо, важкі метали, пісок, іржа, накип, нітрати, бактерії, віруси і багато іншого. До того ж жорсткість теж має значення.

Залежно від регіону забруднювачі можуть додаватися або зменшуватися.

Якщо говорити про центральний водопостачанні, то основними причинами забруднення є:

  • застаріле обладнання;
  • хлорування;
  • стан самих джерел води;
  • старість трубопроводів.

Якщо говорити про свердловини, то можуть бути:

  • наліт рудого або сірого кольору;
  • присмак металу води;
  • запах тухлих яєць;
  • липкий наліт на поверхнях.

Все це позначається на стані вашого здоров’я. Всі ці речовини осідають у вас всередині і призводять до різних захворювань.