Як визначитися з вибором кухонних ваг?

Кажуть, що кухонні ваги потрібні тільки професіоналам. Це стереотип. Багато господинь прагнуть до досконалості і використовують кухонні ваги при готуванні страв. Адже даний прилад допомагає використовувати точні пропорції і вага продуктів. Ви не зможете впоратися без ваг, якщо завжди готуєте на основі рецептів з кулінарних книг або інтернету. Адже в даних джерелах все вказано аж до міліграма. У широкому асортименті представлені ваги кухонні в інтернет магазині радіодеталей.

Всім господаркам варто запам’ятати список нижче, де ми розглядаємо на що варто звертати свою увагу в процесі вибору та купівлі такого кухонного помічника:

Типи, які виділяють на сьогоднішній день: електронні або механічні кухонні гаджети.

 • Місткість чаші у ваг.
 • Поріг при зважуванні.
 • Зовнішній вигляд приладу (дизайн).
 • Уподобання щодо фірми виробника.
 • Вартість.

Серед різних моделей ваг особливою категорією виділяються ювелірні та лабораторні ваги. Для робіт в цій сфері можна в комплекті з вагами купити мікроскоп. Він здатний допомогти у вивченні деталей предметів, які приховані від наших очей.

Типова різноманітність кухонних ваг

Як ми вже сказали, кухонні помічники поділяють на електронні та механічні девайси. Електронні ваги складніше в самому використанні, але і точніше в своїх свідченнях. На дисплеї відображається вся необхідна інформація для господині.

Але не варто забувати, що для реалізації зважування продуктів і виведення на екран ваг якогось результату, необхідне джерело живлення. Ним можуть служити і батарейки, і акумулятори або ж звичайна розетка.

Серед достоїнств електронних моделей можна відзначити:

 • висока точність, що допомагає дотримуватися ідеальні пропорції при готуванні;
 • можливість запам’ятовування попередніх зважувань;
 • здатність визначати калорійність зважуваних продуктів;
 • ймовірна наявність сенсорного дисплея / екрану, показника батареї, годин, будильника, датчика рівня вологості в повітрі на даний момент;
 • наявність автоматичного включення і виключення ваг.

Серед переваг механічних ваг можна виділити:

 • простоту в повсякденному використанні;
 • більш низька вартість;
 • більш високий поріг зважування;
 • не потрібен додатковий блок живлення або акумулятори, як електронної версії гаджета.

Вони працюють на основі вимірювальної пружини. Результат вимірювань буде відображатися на циферблаті вагів за допомогою стрілки або позначки. Якщо вага вимірюваного продукту або рідини змінюється, то основна пружина зміщується і стрілка на циферблаті, як наслідок, змінює своє положення.

Споживачі частіше віддають перевагу електронним вагам, завдяки їх широкому і корисному функціоналу.

Форма для зважування

Існує 2 варіанти платформи для зважування – плоска і з чашею. Так ось перший варіант дозволяє зважити інгредієнти в будь-якому посуді. Крім того на них зручніше зважувати габаритні продукти, наприклад, рибу, кукурудзу.

Перевагою буде, якщо ваги обладнані обнуленням результату, заміс тесту відразу стане простим: зважив один інгредієнт, обнулив, додав наступний, обнулив.

Чаша зручніше для зважування сипучих і рідких продуктів. При виборі обсягу самої чаші потрібно враховувати обсяг інгредієнтів, які найчастіше використовується. Оптимальним варіантом вважають чашу, яка прикріплена до платформи – це дозволить знімати її і мити, або використовувати інший посуд, якщо буде потрібно.

У чаші зважують сипучі і рідкі продукти. При виборі обсягу потрібно враховувати обсяг інгредієнтів, які найчастіше використовується при приготуванні страв. Оптимальним варіантом при виборі ваг вважають чашу, яка прикріплена до платформи – це дозволить знімати її і мити, або використовувати інший посуд, якщо буде потрібно.

Дизайн ваг

Не менш важливим є дизайн. В якості матеріалу для плaтфopми кyxoнниx вагів мoжeт cлyжити виcoкoпpoчний плacтик, дepeвo, нepжaвіюча cтaль або жe cклo. Попитом користуються yльтpaтoнкі кyxoнні ваги – slim. Пpи їx лeгкocті і кoмпaктнocті, вoни дaють вeльми тoчні пoкaзники пo зважуванню. Випускаються прилади в основному з чашами круглої форми, з кріпленням на стіну, різних кольорів і відтінків.

Широкий асортимент різноманітності ваг ви зможете побачити і придбати в інтернет магазині. Це дозволить індивідуально кожному підібрати собі помічника, який буде відмінно справлятися зі своїми завданнями на кухні. Якщо ви не впевнені у виборі моделі, фахівці проконсультують і допоможуть порівняти кілька приладів і вибрати найкращий для ваших цілей.