Зірки, які збанкрутували і втратили мільйони доларів

Багатство і слава швидкоплинні, то знаменитості намагаються розпорядитись своїми статками з розумом. Але багато й тих, хто не зміг примножити свій капітал. Про таких зірок розкаже “Харківчанка”

Всі впевнені, що якщо людина знаменита та досягла неабиякого успіху у своїй сфері, то вона вміє добре розпоряджатись своїми грошима. Але це не так. Деякі з зірок ставали банкротами та втрачали мільйони доларів, тільки тому, що вони такі самі люди як і всі ми. 

Ніколас Кейдж

Кейдж витратив понад 150 мільйонів доларів на усілякі екстравагантні покупки. Були й такі часи, коли він був власником двох замків, в яких ніколи не був, а також приватного острова на Багамах. А у 2009 році актор став банкрутом і йому прийшлось добре попрацювати, щоб вирівняти фінансову ситуацію.

Ларрі Кінг

У 1972 році партнер по справах Кінга, звинуватив його у шахрайстві. Ларрі отримав підірвану репутацію та в 1978 році оголосив про банкрутство. Щасливий випадок привіт у цьому ж році Кінга на радіо, і вже через кілька років він став світовою знаменитістю.

Майк Тайсон

Цей боксер став наймолодшим чемпіоном у суперважкій вазі в історії. Відповідно він мав величезний банківський рахунок. Але життя приготувало йому великі перешкоди: розлучення, кримінальна справа, тр роки ув’язнення. Так, в 2003 році Майк мав купу боргів і тому оголосив про банкрутство. На сьогоднішній день Тайсон працює у сфері кіно та в шоу-бізнесі, щоб хоч якось відновити хоча б частину минулого капіталу та розкішного життя, яким жив боксер. 

Лена Хіді

В 2012 році зірка серіалу “Гра престолів” розлучилась та опинилась на межі банкрутства. Олена визнала в суді, що у неї на рахунки лише п’ять доларів і вона виставила свій будинок на продаж. Зараз, погані часи в її житті минули, і тепер акторка легко може собі дозволити навіть будинок за мільйон доларів. 

Джонні Депп

Агент Джонні говорить, що Депп зміг заробити більше 650 мільйонів доларів за свою кінокар’єру, але ледве може оплатити всі свої рахунки. Джонні Депп – марнотрат: 30 тисяч доларів на місяць він витрачає на вино, 10 мільйонів доларів на яхту, 3,6 мільйона доларів в рік витрачає на заробітну плату сорока штатних працівників, які у нього працюють. Звісно, що красиво жити не заборониш, але за всі такі штуки в житті треба платити. 

!

Нагадаємо, що раніше публікували матеріал про секрети Іванки Трамп, як доньці президента США вдається залишатись молодою та незрівнянною. Іванці зараз 38 років, вона мати трьох дітей, при тому вона виглядає просто чудово. Нещодавно Трамп побувала в Індії разом зі своїм чоловіком Джаредом Кушнером, який є медіа-магнатом. В Індії Іванка зробила нові класні фотографії, які згодом опублікувала в соціальних мережах, які привели її шанувальників у захват. Так, у кожної поважаючої себе жінки є свої секрети краси. Іванка Трамп теж має свої. Їй 38 років, у неї троє дітей, вона має дуже щільний графік, займається громадською діяльністю. Але, враховуючи всі ці факти, Іванка не забуває про те, що вона жінка і тому виглядає завжди бездоганно.