Зірки, які є власниками рекордів Гіннеса

Імена зірок у всіх на слуху, про зірок розповідають легенди, але не всі люди знають про те, що зіркові актори та музиканти часто встановлюють рекорди для Книги Гіннеса. Причинами цього можуть бути продажі найбільшої кількості альбомів, отримання найбільших гонорарів. Але бувають і не зовсім типові способи.  Далі розкаже “Харківчанка”

Зазначимо, що комісія Книги рекордів Гіннеса щороку розглядає тисячі заявок, але при цьому схвалює лише меншу частину. Можна лише здогадуватися про те, що зірки мають дійсно дивовижні здібності. 

Аріана Гранде

Вона тримає рекорд жінки-музиканта, яка більше всіх транслюється за рік. Її пісні транслювали більше трьох мільярдів разів на  Spotify в 2018 році. Також, Аріана опинилася в Книзі рекордів Гіннеса через кількість її аудиторії передплатників в Instagram, яка нараховує більше 165 мільйонів.

Еллен Дедженерес

Вона потрапила до Книги рекордів через 78,5 мільйонів підписників у Twitter станом на вересень 2019 року. Вона має одинадцять премій “Еммі” за “Шоу Елен Дедженерес”.

Дженніфер Лоуренс

Відома актриса встановила рекорд зіграв найбільшу найбільшу касову роль – Китнисс Евердін в “Голодних іграх”. За результатами прокату Лоуренс заробила своїм продюсерам понад півтора мільярда доларів, і це за перші дві частини фільму.

Джастін Бібер

В 2017 році Джастін Бібер отрима відразу вісім сертифікатів Книги Гіннеса, тому що його пісня “What Do You Mean?” стала найпопулярнішою на Spotify. Практично 31 мільйон користувачів кликнули на неї за один тиждень. Також, новий альбом Джастіна за тиждень прослухали 205 мільйонів чоловік. І це ще не все. Ще один рекорд виконавець встановив тим, що одночасно в хіт-параді перебували тринадцять його хітів.

№

Тейлор Свіфт

Американська кантрі-поп-виконавиця встановила рекорд за величиною щорічних заробітків для жінки-зірки. У 2016 році вона заробила 170 мільйонів доларів. За інформацією Forbes, на 7 вересня 2019 роки її загальний дохід склав 185 мільйонів доларів.

Джекі Чан

Причина через яку актор встановив рекорд зовсім не дивує. Він власник багатьох нагород за найбільшу кількість трюків, які були виконані під час зйомок фільмів. Джекі Чан зазначив в своєму інтерв’ю, що ніколи не думав, що може опинитись в Книзі рекордів Гіннеса, і тому ніколи не прагнув цього. 

Доллі Партон

Ця виконавиця пісень потрапила до Книги рекордів, тому що її сінгл багато десятиліть, з 1960 по 2010 роки, знаходився в гарячій двадцятці пісенного чарту Америки. Крім цього в тому чарті знаходилось багато інших її пісень. 

Кеті Перрі

Співачка, композиторка та авторка пісень з США змогла зібрати у Twitter понад ста мільйонів передплатників. Рекорд був встановлений 16 червня 2017 року, і станом на 2019 рік у неї на сторінці було вже 108 мільйонів підписників.

Книга рекордів Гіннеса була створена знаменитою пивоварною компанією з Ірландії та вона видається більше ніж в сотні країн світу. Щороку до неї вносять нові і нові імена, серед яких зірки шоу-бізу, спортсмени, а також звичайні люди, які змогли довести, що немає нічого неможливого.