Робимо парфуми у домашніх умовах

Нерідко у жінок будь-якого віку виникає алергія на ті чи інші засоби гігієни, а буває так само – на парфумерію.  Це проявляється подразненнями, почервоніннями … Kharkovchanka вирішила підказати, як створити натуральну парфумерію без заподіяння собі шкоди і алергій.

Підбір ароматів – нехитра справа.  Згадайте рекламу і фільми – це дуже строгий процес відбору компонентів для парфуму.  Тому, ми радимо Вам взяти кілька ефірних масел на пробу.  Для основи духів – а саме їх ми будемо використовувати. Вам знадобляться декілька компонентів крім ефірів – апельсини, лимон і мандарини.

Процес приготування – отже, що означає процес приготування – це змішання всіляких ароматів.  Невеликий секрет – щоб вони були дійсно якісно підібрані, потрібно знати просту формулу – для солодкого аромату, можна змішувати цитрус і квіти, щоб отримати «свіжий» аромат – хвойні і цитрус, вийде такий собі ефект «океану».  Для затишних ароматів – суміш хвої і квітів.  Однак, потрібно пам’ятати, що основою йдуть завжди цитрусові і квіткові аромати, а хвоя, та інші доповнювачі становлять лише 1/3 від цільного парфумерного вироби.  Дана пропорція дуже важлива.

Отже, Ви визначилися з вибором і основою.  Тепер – справа за малим.  Додайте кілька крапель свіжих фруктів в ефірну олію.  Так з’являться нотки вишуканості.  Головне – не перестаратися.

Якщо у Вас є вільна або порожня баночка для духів або крему – вона ідеально підходить для щойно створених духів. Тому, помістіть суміш в неї.  Після – насолоджуйтеся ароматами і радуйте себе.

Відтепер Вас не потурбують алергії та подразнення, а парфуми виготовленні власними руками – це унікальна, та неповторна річ.