Саморозвиток жінки: література

Саморозвиток важливий для кожної жінки, і чим раніше його почати – тим краще. Література виховує, дарує безліч емоцій. Kharkovchanka підібрала для Вас кілька книг, які розширять Ваш кругозір і розкажуть про життя леді. І не тільки.

“Віднесені вітром”

Книга оповідає про часи війни в США, коли південь і північ розділилися на два ворогуючі табори. Цим часом, Скарлетт ОХарра – молода дівчина, будує своє життя. Книга корисна до прочитання, щоб знати, що завжди потрібно йти вперед, і щоб не відбувалося – ніколи не втрачати оптимізм. Так само книга вчить нас правилом «Я подумаю про це потім». І Ви забудете те, що Вас турбувало.

“Війна і мир”

Чудовий роман Льва Толстого. Про любов і віру, про війну і життя в світі, про те, що на війні стало ясно видно всю внутрішню сторону людей, населення в цілому. Наташа Ростова – молода дівчина, юність якої проходить під час війни з Наполеоном. Вона допускає звичні для дівчат помилки, гаряча вдачею і серцем, наївна і добра. Книга описує нам цілий період життя Ростових, який охоплює більше 15 років …

“Синій птах”

Філософська історія для дівчат і жінок будь-якого віку. Вона зачепить до глибини душі кожну, нагадавши все найважливіше, що є в житті жінки – а так же, навіщо жінка була народжена: щоб дарувати любов, добро, милосердя, вселяти в серця спокій і оточувати людей затишком і радістю.

“Поліанна”

Оповідає про маленьку дівчинку, сироту, яка грає в гру придуману нею і її Батьком – щастя. Вона полягає в тому, щоб знаходити плюси і радість навіть у найскладніші ситуації. Дорослі люди сприймуть це трохи інакше: витягувати з кожної ситуації уроки, і шукати позитивні моменти. до яких він привів.

Кожна жінка – творець щастя. Творити добро і не боятися пригод – ось чого навчають книги.